14 27 Augustus. Instructie voor de werklieden van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf. 5 December. Wijziging besluit kosten dienstreizen. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. Ambtenaren. In Uw vergadering van 25 Augustus werd onder no. 11 besloten om de door ons ingediende voordracht tot vaststelling van een wachtgeldregeling voor de gemeenteambtenaren aan te houden tot na de totstand koming van het georganiseerd overleg. Eigendommen. Voor de verkochte en in erfpacht uitgegeven eigen dommen meenen zij te mogen verwijzen naar het hier achter onder de bijlagen opgenomen verslag van het gemeentelijk grondbedrijf. Financiën. In Uw vergadering van 16 Juni werd besloten aan de vereen. „Pro Senectute" te Amsterdam een bijdrage van f 500 te verleenen in de restauratiekosten van een zaal van het perceel 's-Gravenhof no. 6. 15 Grondbedrijf. Bij Uw besluit van 10 Februari no. 4 werden een groot aantal perceelen grond bij het grondbedrijf inge bracht, waarvan de waarde werd vastgesteld bij Uw besluit van 16 Juni no. 19. Markten. In Uw vergadering van 13 Januari werd onder no. 11 besloten tot instelling van een Zaterdagavondmarkt voor den tijd van één jaar. Onderwijs. Op 10 Februari werd ons een crediet van f 213.200 verleend voor den bouw van een openbare lagere school, met gymnastieklokaal, een bijzondere lagere school en een bewaarschool aan de Leeuweriklaan. Een voorstel van één Uwer leden om een commissie in te stellen, die tot taak krijgt de mogelijkheid en wenschelijkheid van opheffing der handelsdagschool en van instelling van handelsklassen bij de school voor u.l.o. te onderzoeken, werd in Uw vergadering van 16 Juni verworpen. Als plaats, waar een nieuw schoolgebouw voor open baar gewoon lager onderwijs zal worden gesticht, werd bij Uw besluit d.d. 14 Juli no. 11 een terrein aan de ontworpen straat van den Weg naar Warnsveld tegen over den Buitensingel naar de Leeuweriklaan aan gewezen. Openbare werken. In den loop van het jaar werden ons credieten ver-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 9