Bijlage D. 22 enz., 36 landbouwers, arbeiders, spoorweg arbeiders, 2 beroep niet onder bovengenoemd, 3 zonder beroep. De lessen zijn steeds van 681/2 uur ge geven en volgens een door den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen goedgekeurden rooster. Door medewerking van de leerlingencommissie van den typo grafenbond verkrijgen de leerlingen voor dit vak speciaal vaktheorie op een daarvoor vastgestelden avond. IV. Gemeentelijke Handelsschool met driejarigen cursus en voor bereidende klassen. Personeel. Het personeel aan de school verbonden was op 31 December 1930 als volgt samen gesteld: Bijlage D. 23 Leeraren. Aantal uren Leervakken. per week. G. W. 't Hart, directeur Handelsrekenen 6 A. Barto Steno en Machineschrijven 3 A. Broekhuizen Aardrijkskunde 9 A. Janssen Geschied, en Staatsinricht. 6 J. Klaver Wisk., Schrijven, Natuurk. (Ie klPlant- en Dier kunde 22 J. Kroese Fransche taal en Corresp. 17 M. N. H. Leijs Boekh., Handelskennis en -recht 11 J. L. Lindeman Duitsche taal en Corresp. 14 W. A. Montfoort Teekenen 5 Mej. J. M. Vrugtman Ned. taal en Correspond., Gesch. (kl. 1) 17 Mr. R. P. J. Derk- sema (tijd.) Staathuishoudkunde 1 Ir. H. J. W.J. Rem Natuurwetenschappen en mers (tijd). Warenkennis 6 Mej. J. C. v. d. Worp (tijd.) Engelsche taal en Corresp. 12 Totaal 129 Na een langdurige ziekte overleed 27 Februari de Directeur, de heer Kamp, wiens dood voor de school een groot verlies beteekent. De nieuw benoemde directeur de heer G. W. 't Hart, trad 16 October in functie. Tot dien datum werden de door den heer Kamp te geven lessen, evenals in het vorige jaar, waargenomen voor Engelsche taal door Mej. J. E. v. d. Worp en voor de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 91