12 23 Mei. Verordeningen op de heffing en op de invordering van rechten in het gemeente slachthuis. 11 November. Classificatie-verordening betreffende de personeele belasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 25 Januari. 24 Februari. 24 Februari. 6 Mei en 31 October. 25 Maart. 15 April. 15 April en 30 Mei. 6 Mei. 6 Mei en 4 November. 27 Juni. 30 Juni. Verordening op de winkelsluiting. Verordening op het beheer van het gemeenteslachthuis. Verordeningen tot wijziging van de ver ordening, regelende de bezoldiging van de ambtenaren der gemeente Zutphen. Verordening tot wijziging van die tot regeling van den werkkring der com- missiën van bijstand. Wijziging van het Reglement voor de handelsschool te Zutphen. Verordeningen tot wijziging van de jaarwedden-verordening H. en M.O. Verordening tot wijziging van de ver ordening op de gemeentelijke arbeids beurs. Wijzigingen van het Reglement voor de losse werklieden in dienst der ge meente Zutphen. Verordening tot wijziging van de jaar- wedderegeling van den secretaris-pen ningmeester van het burgerlijk arm bestuur. Verordening tot wijziging van de ver ordening tot regeling van het gymnasium der gemeente Zutphen. 13 29 October. Verordening tot wijziging van de ver ordening, regelende de bezoldiging van het politiepersoneel der gemeente Zutphen. 6 November. Verordening tot wijziging van het Regle ment voor de werklieden in dienst der gemeente Zutphen. 17 November. Verordening op het beheer van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf. 4. Diversen. 21 Januari. 18 Maart en 14 November. 2 April. 5 April. 9 April. 25 Augustus. 20 Juni. 21 October. 24 October. Wijziging der Voorwaarden, waaronder aan de vereen, „Zutphen Vooruit" in bruikleen wordt afgestaan een gedeelte van het Wijnhuis met den zich daarin bevindenden inventaris en oudheden. Reglement op het gebruik van het ge meente-slachthuis en wijziging daarvan. Instructie voor den directeur van het gemeente-slachthuis. Instructie voor den klerk van het ge meente-slachthuis. Instructie voor den machinist van het gemeente-slachthuis. Instructie voor de werklieden van het gemeente-slachthuis. Wijziging der Instructie voor de hulp keurmeesters van vee en vleesch. Instructie voor den hoofdopzichter, hoofd van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf. Instructie voor den boekhouder-kassier van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 8