Bijlage D. 18 Personeel. III. Nijverheidsavondschool. Het personeel was op 1 Januari als volgt samengesteld. Namen J. Kruijs Voorberge, Directeur-Leeraar R. Renssen E. E. J. Kerkmeijer E. J. Wassink W. O. Eskes E. Hartsuiker J. Strubbe O. Rubingh J. Koopmans W. Annema J. Buijs H. van Bosheide H. Dijkjans C. van der Waals G. Schurer J. Leferink T. Bonnema Vakken van Onderwijs Lijn- en vakteekenen Hand- en vakteekenen Handteekenen Ned. taal, lezen, Natuurk., Werktuigk. Ned. taal, lezen Lijn- en vakteekenen Wiskunde Lijn- en vakteekenen idem idem idem Hout- en marmersch. Handteekenen Wiskunde, Rekenen Boekhouden Lijn- en vakteekenen idem Bevoegdheid Lessen per week M2. handt. L. O. 12 M'. 12 Ma. 7 Hoofdakte, akte Land- en Tuin- bouwk. 9 Hoofdakte 4 Md. 12 Ha., Wisk. L.O. 8 Mf. 9 Mf. 6 9 Mg. 6 Handt. L.O. 3 8 KL K5 5 Boekh. M.O. 2 N3. 7 N3. 6 De heer R. Renssen vroeg en verkreeg eervol ontslag met ingang van 1 Januari 1931. Tot zijn opvolger is benoemd de heer J. Mekkink te Velp, die op dien datum in functie zal treden. In den heer Renssen verliest de school een leeraar, die steeds met buitengewonen ijver zijn taak vervulde en met wien de directeur op de meest aange name wijze heeft samengewerkt. De heer 19 Renssen was van 1 October 1910 aan de school verbonden. Op 1 Jan. telde de school 192 leerlingen verdeeld als volgt: le KL 31, 2de KL 27, 3de KL 12, 4de KL 23, 5de KL 24 en de cursussen 75. Tusschentijds vertrokken om verschillende redenen 17 leerlingen, zoodat op het einde van den cursus de verdeeling als volgt was: leKl. 28, 2de KL 20, 3de KL 12, 4de KL 18, 5de KL 22 en de cursussen te zamen 75. Op het einde van den cursus werd een eindexamen afgenomen. Daaraan namen alle leerlingen uit de 5de Klasse deel. Het werd afgenomen door den Directeur en de leeraren, terwijl als gemachtigde van de Commissie van Toezicht op het M.O. aanwezig was Mevr. I. Reesink Bonebakker. Deze werd als voorzitster van de commissie benoemd. De namen der candidaten, aan wie een diploma uitgereikt kon worden, zijn J. H. Arends, H. J. Borninkhof, F. Hart man, H. van Krieken, G. H. Menkveld, K. Moerman, K. F. Plieger, J. W. Reugebrink, E. G. Snellink, timmerlieden J. J. Bobbink, H. J. W. van Langen, C. A. J. Olthuis, O. J. Slot, G. J. Stittelaar, smeden E. Hofland, instrumentmaker; A. Plettenberg, metaalbewerker; G. J. Woudsta, koperslager. In de vergadering waarin de bevordering geschiedde, was bovengenoemde gemachtigde eveneens tegenwoordig. Bevorderd werden tot de 2de klasse 23,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 89