16 J. P. W. van Elk, G. L. Maaldrink, Ir. H. W. de Kruyff, B. H. d' Auzon, en als hunne plaatsvervangers de heeren Mr. G. B. Wildervanck de Blécourt, G. J. Stoop, M. S. Gerbrandy, J, M. Ubbens, D. L. ten Dijk, H. J. Smith, Mr. E. C. Stolk, C. Veerdig, W. C. Schierbeek, H. Niemeijer, Ir. J. P. Josephus J i 11 aallen te Zutphen woonachtig wier benoeming was goedgekeurd bij be schikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen van 22 April 1930, no. 5477, afd. V. H. M. O. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland had als vertegenwoordiger aan gewezen den heer D. H. or daan. Het schriftelijk examen had plaats op 27, 28, 30 Mei, 4, 5 en 6 Juni. Het mondeling examen op 25, 26 en 27 Juni. In de eind- vergadering op 27 Juni werd de uitslag vast gesteld en aan de candidaten medegedeeld. Twee mannelijke candidaten moesten worden afgewezen. De namen der geslaagde candidaten zijn in alphabetische volgorde: Mej. G. H. Banz, J. Besselink, H. R. Derks, R. van de Garde, W. Haverkorn van Rijsewijk, Mej. J. A. M. van Meer, M. de Metz, Mej. D. Cl. van Ommen, Bijlage D. 17 Mej. A. Vromen, C. H. F. Wensink. Omtrent hun verdere bestemming kan het volgende medegedeeld worden 3 vrouwelijke studeeren voor acte Engelsch M.O. 1 vrouwelijke studeert voor apothekers assistent. 3 mannelijke zijn geplaatst op een kantoor. 1 mannelijke studeert voor accountant. 2 mannelijke zijn in militairen dienst. Verordeningen. Deze bleven ongewijzigd. Programma. Een voorstel, om de 2de klasse voor het vak Machineschrijven in 2 afdeelingen te splitsen, werd door den Minister van Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen afgewezen. Met het oog hierop moesten drie nieuwe schrijfmachines aangeschaft worden. De vrouwelijke leerlingen ontvangen het onderwijs in lichamelijke oefening gelijktijdig met de vrouwelijke leerlingen van de hoogste twee klassen der hoogere burgerschool. Voor het onderwijs in lichamelijke oefe ning aan de mannelijke leerlingen en voor dat in vrouwelijke handwerken aan de vrou welijke leerlingen werden de beide klassen wederom gecombineerd. Gebouw, leer- Hiervoor wordt verwezen naar het verslag middelen en over afdeeling A. In het schooljaar 1929/1930 bibliotheek. werden in 14 zittingen aan 24 leerlingen 402 boeken uitgereikt.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 88