10 Hoogduitsch en Mej. P. M. Salverda de Grave voor Fransch en Engelsch. In de eindvergadering op 3 Juli werd de uitslag vastgesteld en aan de candidaten medegedeeld. Aan alle candidaten werd het getuigschrift uitgereikt. De namen der ge slaagden zijn in alphabetische volgorde: W. A. Behrens, G. J. Brouwer, C. A. Douwes, J. G. Fiuitsma, J. A. H. Garvelink, H. M. Haverkorn van Rijsewijk, J. W. Klop, E. C. Lubberdink, H. Meijers, Mej. G. Prop, B. R. Schuurman, H. L. Spier, E. D. Varossieau, Mej. M. E. Visser, A. Th. Groot Wesseldijk, H. R. Windmuller, B. E. van Zanten. Omtrent hun verdere bestemming kan het volgende medegedeeld worden: 1 vrouwelijke studeert voor arts 1 vrouwelijke studeert voor geographie; 2 mannelijke studeeren voor arts; 2 mannelijke studeeren aan een M. T. S. 2 mannelijke studeeren voor surnumerair registratie. 4 mannelijke studeeren voor onderwijzer; Bijlage D. 11 b> 1 mannelijke studeert voor ingenieur 1 mannelijke studeert voor tandarts 1 mannelijke studeert voor apotheker; 1 mannelijke studeert aan de K. L. S. te Deventer 1 mannelijke studeert aan de Kweekschool voor Zeevaart te Amsterdam. Verordeningen. Deze bleven ongewijzigd. Programma. Gedurende het mondelinge toelatings examen en het eindexamen van hoogere burgerschool en hoogere handelsschool moesten de lessen in alle klassen worden stopgezet. Bovendien moesten twee leeraren wegens het eindexamen der handelsdagschool gedurende 3 dagen hun lessen verzuimen, terwijl andere leeraren wegens het eind examen van het gymnasium niet aanwezig konden zijn. Hieruit blijkt wel, dat de ver schillende schooleindexamens een buitenge wone ontwrichting van den gewonen gang van het onderwijs op het einde van het schooljaar veroorzaken. De leeraar G. van der Meer geeft weer aan de leerlingen der 5e klasse, die daarvoor belangstelling toonen, eenige lessen in microscopie. Het vak wiskunde is gedurende het school jaar 1930/1931 opgedragen aan den heer Tj. Blom in de klassen Ib, lila, Illb en IVa; en aan den heer H. W. Hageman in de klassen Ia, Ila, lib en Va. Het onderwijs in de Fransche taal in klasse Ia werd opgedragen aan den heer J. K r o e s e

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 85