Mannelijke leerlingen Vrouwelijke leerlingen Zutphen Bijlage D Uit de gemeente Buitenleerlingen in Zutphen woonachtig Niet in Zutphen woonachtig Totaal Klasse Totaal De verdeeling der leerlingen over de ver schillende parallel-afdeelingen is als volgt Klasse 101 T otaal Bij besluit van Burgemeester en Wet houders werden de boeken en leermiddelen gedeeltelijk van gemeentewege verstrekt aan Bijlage D. 9 4 leerlingen uit de gemeente Zutphen en aan 2 buitenleerlingen. Drie mannelijke en 3 vrouwelijke leer lingen zijn vrijgesteld van het onderwijs in lichamelijke oefening krachtens geneeskundige verklaring. Van de twaalf leerlingen der 5de klasse voor alle vakken volgen 2 leerlingen de lessen in alle facultatieve vakken 4 leerlingen de lessen in handelsweten schappen 6 leerlingen de lessen in mechanica en rechtlijnig teekenen. De vakleerling volgt alleen de lessen in scheikunde. Slechts 17 leerlingen der 5de klasse namen deel aan het eindexamen1 vrouwelijke was door langdurige ziekte hierin verhinderd. Het schriftelijk gedeelte van het eind examen had plaats op 27, 28, 30 Mei, 4, 5 en 6 Junihet mondeling examen, waarvoor de candidaten in twee groepen respectievelijk van 9 en 8 candidaten, waren verdeeld, op 28, 30 Juni, 1, 2 en 3 Juli. Als deskundigen waren aangewezenProf. Dr. R. Weitzenböck voor Wiskunde en Handteekenen, Dr. W. Mandersloot voor Natuurkunde, Scheikunde en Plant- en Dierkunde, H. Snijders voor Staathuishoud kunde, Aardrijkskunde en Geschiedenis. Dr. J. Hein si us voor Nederlandsch en 3 .3 O T E

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 84