Bijlage A. 2 a. slooping 4 b. verbouw 9 c. verandering van bestemming zonder verbouwing 8. Toepassing van art. 9 der Woningwet. Het bouw- en woningtoezicht fungeert alleen in de gemeente Zutphen. HOOFDSTUK II. Aangifte omtrent het aantal woningen. 10. Toepassing van art. 11 der Woningwet. De gemeente is niet verplicht tot het hebben van een woningbeurs. 11. Toepassing van art. 12 der Woningwet. De gemeente is niet aangewezen tot het houden van een woningtelling. 12. Vrijwillige woningtelling. Heeft niet plaats gehad. HOOFDSTUK IV. Onbewoonbaarverklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. 19. Onbewoonbaarverklaring ingevolge art. 21, eerste lid, der woningwet. Door Burgemeester en Wethouders is tot de eigenaren van ruim 70 woningen het verzoek gericht hunne per- ceeler voor bewoning te verbeteren. Aan de hand van verstrekte gegevens zullen 60 woningen worden ver- Bijlage A. 3 bouwd (b.v. twee tot één), terwijl van de eigenaren van een veertiental bericht inkwam, dat zij niet tot ver bouwing genegen waren. Een voorstel aan den Gemeenteraad is ingediend om dat veertiental onbewoonbaar te verklaren. De Gemeenteraad heeft aan Burgemeester en Wet houders machtiging verleend de aan de gemeente toe- behoorende onbewoonbaarverklaarde woningen aan het Rijkenhage te doen afbreken. Zulks is geschied. HOOFDSTUK VI. Uitbreiding van bebouwde kommen. 29. Toepassing van artikel 31 der Woningwet. Streekuitbreidingsplannen. Ten behoeve van de totstandkoming van een streek- uitbreidingsplan voor oostelijk Gelderland is een werk- commissie benoemd. HOOFDSTUK VII. Geldelijke steun van gemeentewege. 32. Voorschotten en bijdragen aan vereenigingen, vennootschappen of stichtingen, verleend overeenkomsig art. 34 der Woningwet. Bij besluit van den Gemeenteraad van 14 April 1930 no. 14a, goedgekeurd bij besluit van Gedeputeerde Staten der provincie Gelderland d.d. 27 Mei 1930 no.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 63