110 Aan de fa. J. Hendriks Jr. tot bijplaatsing van twee electromotoren ter aandrijving van twee schuur- machines in perceel Spittaalstraat no. 6. de gebr. Da.'enoort tot het plaatsen van een ver plaatsbare mengmachine met ingebouwde electro motor in hun werkplaats aan de Pollaan. de N.V. Kleefstoffen fabriek gebr. Struijck tot bijplaatsing van 2 electromotoren en diverse machines in haar fabriek aan het Hoornwerk nos. 23 en 24. F. G. Remmelink tot uitbreiding zijner smederij in perceel Groensteeg no. 51. D. van Beek tot oprichting van een bakkerij, waarin geplaatst worden een ijzeren gasoven en een electromotor, in perceel Turfstraat no. 33. de N.V. Handelsonderneming ,,Roemar" tot uit breiding harer inrichting met een tabaksfabriek, waarin zes electromotoren ter aandrijving van diverse machines geplaatst worden. de Bataafsche Import Maatschappij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting bij perceel Hagepoortplein no. 10. de Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid tot uitbreiding der bankwerkerij en tot oprichting van een bakkerij in de ambachtsschool op het Hoornwerk. de N.V. v.h. C. H. F. Wöhrmann en Zoon tot uitbreiding harer boekbinderij door bijplaatsing van 18 electromotoren ter aandrijving van diverse machines in de perceelen Kuiperstraat no. 12 en Bakkerstraat nos. 21, 25 en 27. de N.V. Nederlandsche Petroleum Maatschappij Purfna tot het oprichten van een ondergrondsche 111 benzinebewaarplaats met aftapinrichting voor perceel Markt no. 86. Aan H. K. Elhorst tot plaatsing van een electro motor ter aandrijving van een kneedmachine in perceel Weg naar Voorst no. 18. de N.V. Manufacturenhandel v.h. D. Kamphuis tot het oprichten van een confectiewerkplaats met plaatsing van zes electromotoren ter aandrijving van diverse machines in perceel Marschpoortstraat no. 25. L. Damhaar tot oprichting van een vleeschrookerij achter perceel Spittaalstraat no. 100. de Sinclair Petroleum Company S.A. tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftappomp voor perceel Houtmarkt no. 63b. de N. V. The Texas Company tot uitbreiding van haar bestaande benzine bewaarplaats in perceel 's Gravenhof no. 12. H. J. Reesink en Co. N.V. tot het plaatsen van 3 electromotoren ter aandrijving van 2 liften en een cirkelzaag in haar pakhuis 1930 aan de Havenstraat. de N.V. Industrieele Mij. Zutphentot uit breiding van haar fabriek aan de Coenenspark- straat door bijbouw van lokalen met bijplaatsing en verplaatsing van diverse motoren en machines. b. Vervening bestaat in deze gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 57