<^l B Bijlage X. 2 Het aantal ziektedagen was dit jaar buitengewoon hoog, n.l. 448 dagen, doordat 4 leden van het perso neel gedurende langen tijd met ziekteverlof afwezig waren. Als volontair waren in het verslagjaar op het labo ratorium werkzaam NAMEN WERKZAAM OP: VERTROKKEN: Mej. H. Rubingh Mej. N. Stolp Mej. A. Veening H. J. Nijkamp Liem Hok Ie O. Rubingh A. H. Veldhuizen Mej. J. P. Cornegoor idem H. W. ten Bosch Mej. M. Schaafsma 1 Januari idem 1 Februari 1 Mei 1 Juli 2 Augustus 18 idem 18 idem 15 December 25 Agustus 2 September 1 1 October 12 April 14 Augustus 26 idem 31 December 15 September 18 October Voor het 2e gedeelte van het analysten-examen slaagde Mej. N. Stolp. Gebouw. Het gebouw verkeerde in goeden staatenkele lokalen werden opnieuw geverfd. Instrumenten, Het instrumentarium wordt regelmatig aangevuld en voldoet aan alle redelijke eischen. Deze dienst was dit jaar wederom belast met den aankoop van het benoodigde glaswerk, filtreerpapier, slangen, enz. voor alle keuringsdiensten gezamenlijk, waardoor wederom een aanmerkelijke finantieele be sparing werd verkregen. Bijlage X. 3 T ransportmiddelen. De dienst heeft in gebruik een automobiel merk Dodge en een motorrijwiel merk Ner a Car, terwijl elke keurmeester een dienstrijwiel tot zijn beschikking heeft. Algemeene Beschouwingen. Enkele nieuwe maatregelen van bestuur, berustende op art. 14 en 15 van de Warenwet kwamen in het afgeloopen jaar tot standeveneens enkele wijzigingen der bestaande. Afgekondigd werden 1. Besluit van 24 Januari (St.bl. 29) tot wijziging van het Wijnbesluit. 2. Besluit van 1 Februari (St.bl. 38) tot wijziging van het Melkbesluit. 3. Kapokbesluit van 6 Maart (St.bl. 65). 4. Besluit van 22 Maart (St.bl. 107) tot opschorting van bepaalde artikelen van het Consumptie-ijsbesluit. 5. Ansjovisbesluit van 30 Mei (St.bl. no. 220). 6. Besluit van 1 Augustus (St.bl. 355) tot wijziging van het Koffie- en Theebesluit. 7. Besluit van 17 December 1930 (St.bl. 476) tot wij ziging van het Consumptie-ijsbesluit. In de wijze van uitoefening van het toezicht werd geen verandering gebracht. Inspectie van de stallen had dit jaar minder plaats, omdat de uitvoering van andere bepalingen van het Melkbesluit veel tijd eischte. De controle op de aanwezige middelen van water voorziening bij melkverkoopers, bakkers, limonade fabrikanten, hotels, café's en pensions werd regelmatig

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 265