44 22. de ruïne over de Berkel 23. 14 publicatieborden 24. twee openbare privaten; 25 het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter 26. het lijkenhuisje op de begraafplaats 27. de warme en koude kassen en bergplaats in de gemeentelijke kweekerij aan de Polsbroek 28. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 29. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 30. het gebouw, waarin de electromotor voor de be maling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium 31 het woonwagenkamp in de Hoven. Behalve de gewone onderhoudswerken aan deze gebouwen en inrichtingen, werden daaraan de volgen e bizondere werkzaamheden verricht In het museum werd het bovenportaal van een par ketvloer voorzien. De timmerwinkel aan het Kerkhof heeft een wijziging onderqaan. De werkplaats is omhoog gebracht, zoodat deze nu op gelijke hoogte met het bestaande magazijn isverder is de electrische leiding gewijzigd. Ingevolge onze machtiging zijn een boormachine, amarilsteen en slijpsteen gedreven door een elec ro- motor van P/2 P-K. aangeschaft. In de kweekerij aan de Polsbroek is een schuur van een nieuwe kap voorzien. Ingevolge onze machtiging werd een nieuwe motor 45 voor de bemaling van de binnengracht aangekocht. De motor is geleverd door de fa. Middelkamp alhier, voor den prijs van f 520. Bij Uw besluit van 10 Maart 1930 werd een crediet verleend groot f 200 voor de verbetering van den stal in het woonwagenkamp. De stal is aan de voorzijde dicht gemaakt door middel van schuifdeuren. Torens. Aan de firma N ij 1 a n d werd weder opgedragen het opwinden, gelijkzetten en onderhouden van het uurwerk compleet met carillon voor den Wijnhuistoren, het uur werk van den Nieuwstadstoren en van den regulateur in de burgemeesterskamer, tezamen voor de som van f 450 per jaar. Aan de firma H. Addicks en Zn. werd weder opgedragen het onderhoud der hamers, klepels en draden van het carillon van den Wijnhuistoren tegen eene vergoeding van f 90 per jaar. Bij ons besluit werd een crediet groot f 200 verleend voor vernieuwing bekleeding spits Wijnhuistoren. Deze bekleeding werd van rood koper door de fa. Polman alhier gemaakt. Een gedeelte van den Wijnhuistoren (boven de eerste omloop aan de zijde van de Groenmarkt) is opnieuw ingevoegd. De bliksemafleiders van den Wijnhuis-, Nieuwstads- en Walburgstoren werden éénmaal beproefd en in orde bevonden. Gebouwen, bestemd voor openbaar onderwijs. Deze zijn de volgende 1de bewaarschool aan den Paardenwal

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 24