Bijlage S. 4 Het toezicht bepaalde zich in 1930 meer speciaal o.a. tot de volgende gebouwengarages, benzine-bewaar- plaatsen, schoorsteengeleidingen en hooiopslagplaatsen. a. Gebouwen. 1St. Walburgstoren met daarin aangebrachte stijgbuis, 2. Pettenfabriek Beekstraat 21, 3. houten loods der N.V. Holl. Spec. Industrie, Coe- nensparkstraat, 4. de 3 nieuw gebouwde scholen in het Deventer- wegkwartier, 5. het nieuw gebouwd pakhuis a/d Havenstraat van de N.V. H. J. Reesink en Co., 6. het Huize „de Kasteele" op het 's Gravenhof, dat met bijbehoorend koets- en stalhuis door de vereeniging „Pro Senectute" werd verbouwd tot eene inrichting voor ouden van dagen, 7. de nieuw gebouwde papiermagazijnen met daarbij behoorend kantoor aan de Havenstraat, 8. eierpakhuis aan de Dreef, 9. de voormalige strafgevangenis a/d Lunettestraat, welke verbouwd wordt tot eene jeugdgevangenis, 10. het nieuw te bouwen getimmerte in den tuin van perceel Laarstraat 64, 11de nieuw gebouwde liftschacht in het Walburgis- ziekenhuis. b. Autogarages. 1. Bouw autogarage op perceel Sectie B 2277 a/d Deventerweg, 2. maken autogarage a/d Deventerstraat, 3. bouw garage op perceel Dev. weg 18, 4. naast de Manege. Bijlage S. 5 5. bouw garage achter de papiermagazijnen van de firma M. Vromen a/d Havenstraat, 6. bouw garage in het eierpakhuis a/d Dreef, 7- in de voormalige tabaksfabriek a'd Tadamasingel, 8. bouw garage aan de papierwarenfabriek Holland, 9. achter de in aanbouw zijnde villa op perceel Sectie B 2319 Deventerweg. c. Benzine-bewaarplaatsen. 1. Opgerichte ondergr. petroleumbewaarplaats op perceel aid Coenensparkstraat van de N.V. In- dustrieele Maatschappij Zutphen, 2. opgerichte ondergrondsche benzine-bewaarplaats bij perceel Hagepoortplein 10, 3. alsv. vóór perceel Markt. 86, 4. alsv. 63b, 5. uitbreiding bestaande benzine-bewaarplaats in per ceel 's Gravenhof 12, 6. betreffend de gebruikswijze der benzinepomp op de Overwelving door het personeel van de N.V. Geldersche Tramweg-Maatschappij. d. Schoorsteengeleidingen, enz. Die in de perceelen Broederenkerkstraat 4, Dieser- straat 25a, Frankensteeg 13, Markt 54 en 56, Spiegel straat 8 en Spitt.str. 9a. Nagegaan werd het systeem van verwarming in werkruimten, bedoeld en omschreven bij art. 160 der politie verordening. e. Hooi-opslagplaatsen Blijkens den staat van hooionderzoek werden ge durende de mnd. Juni, Juli en Aug. 1930, 90 hooi opslagplaatsen onderzocht.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 212