Bijlage Na. 18 Voor de politie werden 13 maal een of meer cellen en goederen ontsmet, terwijl de brancard driemaal werd gereinigd. Voor de wijkverpleging werden ook eenige malen goederen ontsmet en meubilair gereinigd. Verder werden bedgoederen en een persoon uiteen volkslogement van ongedierte gezuiverd, terwijl meer dere malen bij overhuizing van behoeftige gezinnen het meubilair van ongedierte werd gezuiverd. De ontsmettingen en zuiveringen van goederen voor de politie, de wijkverpleging, enz. hebben gratis plaatsgehad. Buiten de gemeente werden 7 maal één of meer kamers ontsmet, en werden ten behoeve van elders wonenden 96 goederen-ontsmettingen behandeld. Dat het getal goederen-ontsmettingen dat der oven-ontsmet tingen overtreft, wordt verklaard door te vermelden dat meerdere zendingen werden gecombineerd. Overzicht van de ontsmettingen voor buitengemeenten. Aard der ziekte Ontsmetting van Totaal Woning Goe deren School 1 1 3 1 1 1 2 5 21 1 1 3 62 2 3 8 21 2 2 3 62 7 96 103 Febris typhoidëa Diphtheritis Roodvonk Tuberculose Onrein Kinderverlamming Kanker Onbekend Totaal Bijlage Na. 19 Vorenstaande ontsmettingen werden verricht voor belanghebbenden uit de navolgende plaatsen Baak, Borculo, Brummen, Dieren, Doesburg, Doe- tinchem, Eefde, Eerbeek, Etten, Gaanderen, Goor, Gorssel, 's Heerenberg, Hengelo, Lichtenvoorde, Neede, Netterden, Rheden, Ruurlo, Silvolde, Steenderen, Ter- borg, Ulft, Varsseveld, Voorst, Vorden, Warnsveld, Wichmond, Wisch, Zeddam, Zelhem, Zetten, Zieuwent. Het aantal ontsmettingen binnen de gemeente be droeg 161 Het aantal ontsmettingen voor buitengemeenten 103 Totaal 264

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 189