Bijlage N. 4 Bij verwondingen werd op het kantoor van den beltopzichter door daarvoor geoefend personeel, het eerste verband gelegd. De inhoud van de aanwezige verbandkist werd naar behoefte aangevuld. Besprekingen de belangen van den dienst betreffende of van het personeel, werden meerdere malen gehouden. Straffen behoefden niet te worden opgelegd. Aan G. H. Derks werd, tengevolge van een hem in dienst overkomen verwonding aan een der oogen en dientengevolge geconstateerde blijvende gezichtsvermin dering, een blijvende rente door de Rijksverzekeringsbank toegekend van f 3.78 week. (Besluit R.V.B. van 6 De cember 1930, ongeval no. 180026 G.) Overzicht van verzuim- en verlofdagen. Naam. Aantal dagen verzuim wegens ziekte ongeval H. A. Kooreman C. van Heerde T. Veldhuizen J. W. Derks M. Bouman E. J. Arends H. Lammers 106 16 10 8 4 4 2 T. Frantzen 13 J. Bastiaannet 3 Kleeding. De navolgende kleedingstukken werden aan het per soneel uitgereikt 11 manchester jassen, 72 blauwe pakken, 81 slooven en 37 zomerpetten. Inrichtingen. De diverse gebouwen en terreinen werden naar Bijlage N. 5 behooren onderhouden, waartoe ook het noodzakelijk teren en verven van het houtwerk behoort. Het beltterrein wordt door den belthond rattenvrij gehouden. Materieel. Het rollend materieel verkeert in goeden toestand. Geen nieuw materieel werd aangeschaft. Wel werd een gedeelte van de tonnen- en van de aschwagens aan een grondige herstelling onderworpen. De levering van 350 stuks gegalvaniseerd ijzeren privaattonnen en van 50 bijbehoorende deksels werd na inschrijving opgedragen aan de laagste inschrijfster, de firma L. L. Dullaert Co. te Zutphen voor f 1816.50. Bespanningen. In het verslagjaar werd slechts één paard aangekocht van den Heer Esselink uit Leesten voor f 550.ter vervanging van het paard Mascotte. Dit paard, nog geschikt voor lichtere werkzaamheden, werd bij inschrij ving verkocht voor f 233. Thans zijn de volgende paarden bij dezen dienst werkzaam

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 182