Bijlage K. 8 Tentoonstellingen gehouden over het jaar 1930. Van 4 tot en met 19 Jan. Tentoonstelling van de Vereeniging Pictura. aquarellen uit de particuliere col lectie van den Heer J. Völcker te Eefde. Van 9 tot en met 23 Febr. Tentoonstelling van litografiën door J. Faber te Zutphen. Van 5 tot en met 18 Maart. Tentoonstelling van de Vereeniging Pictura, oude schilderijen uit de parti culiere collectie van den Heer P. ten Ca te te Zutphen. Van 5 tot en met 25 April. Tentoonstelling van bouwbeeldhouwwerk en penningen door Brouwer, Wienecke en Werner (Ned. Kring van Beeld houwers). Van 16 tot en met 30 Mei. Tentoonstelling van portretten door D. van Lonen, welwillend afgestaan door het Gemeentebestuur, de Heeren Provisoren van het Oude en Nieuwe Gasthuis en den Heer F. van Hasselt te Brummen. Van 3 tot en met 29 Juni. Tentoonstelling van de Vereeniging Pictura, stillevens door J. Koop mans te Zutphen. Van 2 tot en met 16 Oct. Tentoonstelling van schil derijen en etsen door A. Lob, de Bruijn Ouboter en Mastenbroek. Bijlage K. 9 Van 22 Oct. tot en met 5 Nov. Tentoonstelling van prenten op medisch gebied uit de particuliere collectie van Dr. J. van der Hoeven te Eefde. Van 15 tot en met 30 Nov. Tentoonstelling van Oostersche kunst door de Kon. Kunstzaal Kleijkamp te 's Gravenhage. Van 7 tot en met 20 Dec. Tentoonstelling van de Vereeniging Pictura, etsen en teekeningen door Pictura Veluvensis te Renkum. Van 25 Dec. tot en met 6 Jan. Tentoonstelling van schilderijen door A. M. Gorter te Amsterdam.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 126