16 leend voor verbreeding van den Warnsveldschen weg, voor rioleering en bestrating van de Dreef tusschen Overweg en slachthuis en het leggen van een trottoir langs de Havenstraat tusschen Overweg en veemarkt, voor ophooging, verbreeding, rioleering enz. van een gedeelte van den Marschweg en voor den aanleg van een straat langs de scholen aan de Leeuweriklaan. In Uw vergadering van 16 Juni werd onder no. 29 besloten tot aankoop van de Nederlandsche Spoorwegen van een brug voor voetgangers en rijwielen over den spoorwegovergang aan de Nieuwstad. Volkshuisvesting. Op 14 April werd besloten aan de bouwvereeniging „de Goede Woning" een voorschot te verstrekken voor den bouw van nog 24 woningen aan den Marschweg. Ziekenhuizen. Ons voorstel om het oordeel omtrent de uitbreiding van het ziekenhuis op te schorten werd in Uw ver gadering van 10 Februari aangehouden om nog nader overleg met provisoren te plegen. 17 Archief. Voor het oud archief wordt verwezen naar het verslag van den archivaris onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd. Omtrent het loopende archief zij het volgende vermeld Met de opberging der voor dat archief bestemde stukken werd regelmatig doorgegaan. De gemeente is sedert 1 Jan. 1920 aangesloten bij het Registratuurbureau der Vereeniging van Nederl. Gemeenten. In 1930 werden 1480 dossiers ter raadpleging aan de afdeelingen enz. afgegeven het aantal ingekomen (geboekte) brieven bedroeg 5055, terwijl 2986 uit gaande brieven geboekt werden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 10