1 Bijlage E. 14 Het Vervolgonderwijs. Het vervolgonderwijs leidt nog slechts een kwijnend bestaan. Het wordt gegeven aan twee scholen, school H en school in de Hoven. Naam der School Hoofd Overig personeel Vakken Aantal leerl. School H W. Meijer Mej. J. A. A. Dijkland Rekenen Ned. Taal Aardr. Lezen Natuurkunde voor jongens Handwerken voor Meisjes Aanv. 15 einde 14 School in de Hoven Q. J. Gijmink Lezen Rekenen Ned. Taal Aardr. aanv. 7 einde 7 Het onderwijs werd gegeven van 1 Oct. tot 1 April gedurende 8 uren per week. Bijlage E' 15 De Commissie van Toezicht hield in 1930 geregeld haar vergaderingen. Op verzoek van B. en W. bracht zij verschillende adviezen uit. O.a. adviseerde zij B. en W. inzake het vervolg onderwijs. De commissie had een harer leden opge dragen een onderzoek in te stellen naar dat onderwijs in Lonneker en bracht aan B. en W. een rapport uit, waarin zij B. en W. adviseerde een commissie in te stellen die plannen zou ontwerpen van een reorganisatie van het vervolgonderwijs hier ter stede. Dit is geschied en voorstellen van B. en W. zullen in 1931 den Raad bereiken. In de samenstelling der commissie is geen verandering gekomen. De Heer A. Meilink en Mevr. C. A. Weersmavan Duin, die aan de beurt van aftreden waren werden herkozen en namen de benoeming aan. De commissie had evenwel het overlijden te betreuren van haar vroegeren voorzitterDr. C. B ij 1, die zoo veel jaren met groote toewijding het werk der com missie leidde. Een eerbiedig woord van dank zij ook hier zijn nagedachtenis gewijd. C. A. WEERSMA-VAN DUIN, Voorzitster. B. J. TIEDINK, Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1930 | | pagina 105