i8v 16 Mannelijke Vrouwelijke Totaal. Klasse. leerlingen. leerlingen. I 9 3 12 11 8 4 12 Tolaal 17. 7 24 Hieronder zijn 7 buitenleerlingen, van welke er 1 in Zutphen woonachtig is; 5 leerlingen, waaronder 1 buitenleerling, ont vangen steun bij de aanschaffing van boeken en leermiddelen. Vrijstelling van de lessen in lichamelijke oefening werd verleend aan 3 mannelijke en 1 vrouwelijke leerling op geneeskundige ver klaring. Alle leerlingen der 2e klasse namen deel aan het eind-examen. Bij besluit van Burgemeester en Wethouders van 26 Maart 1929, le afd. U no. 741 waren bij dit eind-examen aangewezen als gecommitteerdende heeren L. J. Spier, J. P. W. van Elk, G. L. Maaldrink, Ir. H. W. de Kruij ff, H. W. A. Behrens, B. H. d' Auzon, en als hunne plaatsvervangers de heeren Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, G. J. Stoop, M. S. G er- fa randy, M. Ubbens, L. Ph. Wöhr- mann, D. L. ten Dijk, Ir. B. Haitsma Muiier, H. J. Smit en C. Veerdig, allen te Zutphen, wier benoeming werd goed- Bijlage D. 17 gekeurd bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen van 11 April 1929, no. 4731, afd. V.H.M.O. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland had als vertegenwoordiger aan gewezen den heer D. H. Jordaan. Het schriftelijk examen had plaats op 31 Mei, 1, 3, 4, 5, 6 en 7 Junihet mondeling examen op 4 en 5 Juli. In de eindvergadering op 5 Juli werd de uitslag vastgesteld en aan de candidaten meegedeeld. Het getuigschrift kon uitgereikt worden aan alle candidaten. De namen der geslaagde candidaten zijn in alphabetische volgorde J. A. A. van de Garde, G. J. Hietbrink, G. Hobrink, G. Huisman, F. H. Knottenbelt, Mej. A. Landwehr, A. Tuijt, Mej. M. W. Wakkermans, J. A. Wegkamp. Omtrent hun verdere bestemming kan het volgende medegedeeld worden 4 mannelijke en 1 vrouwelijke zijn geplaatst op een kantoor 1 mannelijke studeert aan de Kweekschool voor Onderwijzers te Deventer; 1 mannelijke studeert voor kantoor-acten 1 mannelijke is in militairen dienst; 1 vrouwelijke onbekend. Verordeningen. Deze bleven ongewijzigd.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 94