Bijlage D. 14 NAAM. VAKKEN VAN ONDERWIJS. Aantal uren per week Dr. J. W. Lent, Directeur Wiskunde 2; 1 k. 7 N. C. Meijer Drees Nederlandsche taal en letterkunde 4 A. J. M. Bruggetneijer Fransche taal, letterkunde en han delscorrespondentie 7 K. Koiter Engelsche taal, letterk. en hand.corr. 8 P. E. Boonstra (tijd.) Hoogduitsche taal, letterk. en han- delscorr. 8 A. Janssen Aardrijkskunde 4 J. Tj. Wielenga Geschiedenis 4 M. N. H. Leijs Handelswetenschappen, Nederl. handelscorrespondentie 16 D. F. Keiser Natuurkunde 3 Dr. S. Postma Scheikunde en Warenkennis 6 J. M. L. Saunders Staatswetensch., Handelsrecht 6 C. Hage Lichamelijke oefening: jongens 1 Mej. P. M. van der Weel Lichamelijke oefeningmeisjes 1 Mej. H. K. Uiterwijk Vrouwelijke handwerken 1 Bovendien nog door A. Barto Stenographic, Machineschrijven 4 Bedienden K. Singer, Amanuensis voor de Natuurwetenschappen. H. Derks, Concierge. Voor de mutaties onder het personeel der leeraren wordt verwezen naar het verslag over afdeeling A. Tengevolge van ziekteverzuim der leeraren konden 45 uren, tengevolge van familie- en andere omstandigheden 6 uren niet gegeven worden. Hiervan werden er 17 waargenomen door de andere leeraren, terwijl 34 uren onvervuld bleven. Tijdens het verlof van Dr. R. J. Donker moest in 28 uren worden voorzienhiervan '83 Bijlage D. 15 werden er 7 waargenomen door andere leer aren; terwijl 21 uren onvervuld bleven. Leerlingen. Het aantal leerlingen bedroeg op 1 Januari 1929 (Zie verslag over 1928): Mannelijke Vrouwelijke Klasse. leerlingen. leerlingen. Totaal. I 8 4 ,2 II 7 2 9 Totaal 15 6 21 Op het einde van hét schooljaar werden alle leerlingen der le klasse bevorderd tot de 2e klasse. Voor het toelatingsexamen hadden zich aangemeld 10 mannelijke en 3 vrouwelijke candidaten. Van hen werden zonder examen toegelaten 6 mannelijke en 3 vrouwelijke candidaten. die bevorderd waren tot de 4e klasse der •Hoogere Burgerschool en 2 mannelijke can didaten, die in het bezit waren van het einddiploma der Middelbare Handelsdag school, waarvan één na her-examen in Wiskunde. Één mannelijke candidaat slaagde voor het examen, terwijl 1 mannelijke can didaat, die niet bevorderd was tot de 4e klasse der Hoogere Burgerschool, werd afgewezen. Resumeerende bedroeg het aantal leerlingen op 31 December 1929;

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 93