Bijlage B. 14 die toch ook beschikbaar moesten blijven voor lijders aan andere besmettelijke ziekten, voor mogelijk voor komende gevallen van Alastrim niet toereikend zouden zijn. Naar hare meening, zouden reeds nu maatregelen kunnen worden genomen, om daarin zoo noodig te voorzien. Zij richtte hierover een schrijven tot Burge meester en Wethouders en gaf daarbij in overweging, reeds nu middelen te beramen, om bij mogelijke behoefte, over voldoende plaatsruimte voor het opnemen van lijders aan Alastrim te kunnen beschikken. HOOFDSTUK VIII. Geneeskundige Armenzorg. Hierover valt niets te vermelden. HOOFDSTUK. IX. Drinkwatervoorziening. Het water der gemeentewaterleiding werd geregeld om de twee maanden onderzocht. De uitkomsten van dit onderzoek, zijn als bijlage W aan dit verslag toegevoegd. HOOFDSTUK X. Levens- en genotmiddelen. Gebruiksartikelen. Hierover zijn geen mededeelingen te doen. Bijlage B. 15 HOOFDSTUK XI. Uitvoering en handhaving van wetten en verordeningen. Burgemeester en Wethouders vroegen het advies der Commissie, over een door hen bij den Raad in te dienen voorstel om de, op het uitbreidingsplan voorkomende dwarsverbinding tusschen de Sidney- en Hemonystraat te laten vervallen. In antwoord hierop deelde de Com missie mede, dat daartegen bij haar geen bezwaar bestond. Ook ontving de Commissie om advies een ontwerp tot herziening van het plan van uitbreiding der ge meente, betreffende het Deventerwegkwartier. Zij deelde na bespreking van dit ontwerp, aan Burgemeester en Wethouders mede, dat zij zich daarmede wel kon ver eenigen. Later ontving de Commissie van Burgemeester en Wethouders bericht, dat het door den Raad vastgestelde plan tot herziening van het plan van uitbreiding be treffende het Deventerwegkwartier, door Gedeputeerde Staten was goedgekeurd. In verband met de ingebruikneming van het ge meenteslachthuis, werd het advies der Commissie ge vraagd, over een ontwerpverordening naar aanleiding van Art. 4 der Hinderwet. Deze bevat de bepaling, dat het slachten en ver richten van alle daarmede verbandhoudende werkzaam heden in deze gemeente, buiten de daartoe bestemde inrichting in het gemeenteslachthuis, wordt verboden. Met deze ontwerpverordening kon de Commissie zich volkomen vereenigen. Een staat van verordeningen en besluiten der ge-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 77