Bijlage B. 8 HOOFDSTUK V. Openbare en andere gebouwen en getimmerten, niet vallende onder de woningwet, voer en vaartuigen. Belangrijke herstellingen of vernieuwingen hadden dit jaar aan de zweminrichtingen niet plaats. Aan het IJsselbad werden de netten tusschen het bad en den IJssel vernieuwd. Voor het aantal baden wordt verwezen naar bijlage IV. HOOFDSTUK VI. Scholen, Fabrieken en Werkplaatsen. Er werden door de Commissie geen scholen bezocht. b. Fabrieken en Werkplaatsen. Van Burgemeester en Wethouders ontving de Com missie in dit jaar 27 kennisgevingen van bij hen inge komen verzoekschriften, naar aanleiding van artikel 1 der Hinderwet. Deze verzoekschriften betroffen 1. Het uitbreiden eener inrichting voor cartonnage- bewerking, door bijplaatsing van 2 electromotoren, Vaalstraat No. 20. 2. Het uitbreiden eener chemische wasscherij en ververij door bijplaatsing van 4 electromotoren van 1 P.K., ter aandrijving van 4 spoelmachines, Warns- veldscheweg No. 47. 3. Het uitbreiden van eene inrichting voor machi nale houtbewerking, door bijplaatsing van een electro motor van 2 P.K. Lange Hofstraat No. 9. Bijlage B. 9 4. Het bijplaatsen van een drukpersmachine, met electromotor van 1 P.K. Hagepoortplein No. 11. 5. Het oprichten van een vleeschwarenfabriek aan de Coenensparkstraat. 6. Het uitbreiden van een papierwarenfabriek, door aanbouw van een papierbergplaats, met gieterij en zetterij, Coenensparkstraat No. 13. 7. Het plaatsen van een rookkast, Polsbroek No. 23. 8. Het uitbreiden eener fabriek, door bijplaatsing van 8 electro-motoren van 1 P.K. Coenensparkstraat. 9. Het oprichten van een lompenbewaarplaats, Noorderhaven No. 12a. 10 Het plaatsen van een rookkast, Laarstraat No. 92. 11. Het plaatsen van 4 electromotoren van l'/.j, 3, 4 en 5 P.K. ter aandrijving van verschillende machines. Laarstraat No. 54. 12. Het plaatsen van 3 electromotoren, 2 van 2' en 1 van 4'/2 P-K., ter aandrijving van verschillende machines, Zaadmarkt No. 84, 13 Het plaatsen van een electromotor van 3 P.K. ter aandrijving van een snelpers, Zaadmarkt No. 92, 14. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats met aftapinrichting, Weg naar Laren No. 60. 15. Het plaatsen van 2 electromotoren van 3/., en 1 l/o P.K. ter aandrijving van verschillende machines, Wambuisstraat No. 35. 16. Het plaatsen van een electromotor van 4 P.K. ter vervanging van een gasmotor, Waterstraat No. 41. 17. Het oprichten van een lompenbewaarplaats, Groensteeg No. 5. 18. Het uitbreiden eener ondergrondsche benzinebe waarplaats met een tweeden ketel, Marschpoortstraat No. 13. a. Scholen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 74