Bijlage A. 6 Woning" aldaar voor den bouw der woningen onder punt 32 II hierboven vermeld, en wel a. een voorschot van ten hoogste f 12.000 voor het verkrijgen van bouwterrein; b. een voorschot van ten hoogste f 60.140 ten behoeve van den bouw. Bij hetzelfde besluit is aan de gemeente Zutphen behoudens intrekking of vermindering een jaarlijksche bijdrage in de betaling van de annuïteit van het onder b. bedoelde voorschot tot een maximum van f 428.13 verleend. HOOFDSTUK X. Overige verrichtingen tot verbetering der volkshuisvesting. 44. Verrichtingen van het gemeentebestuur tot ver betering der volkshuisvesting, niet aangeduid onder 1 —39. De gemeente houdt regelmatig toezicht op de met rijks- en gemeentesteun gebouwde woningen. Waar noodig wordt bij de bouwvereenigingen op herstelling aangedrongen. 45. Verrichtingen van vereenigingen, vennoot schappen, stichtingen en particulieren tot verbetering der volkshuisvesting, niet aangeduid onder 1—40. Bij het gemeentebestuur is ingekomen een verzoek van de Zutphensche artsen om het daarheen te leiden, dat in de door het gemeentebestuur met de woning bouwverenigingen aan te gane overeenkomsten be palingen worden opgenomen, welke bij toewijzing van een woning overleg inzake medisch-hygiënische om standigheden der aan te wijzen bewoners met een medische autoriteit noodig zullen maken. Bijlage A. 7 De bouwvereenigingen hebben toegezegd te dezer zake overleg met een daartoe aangewezen dokter te zullen plegen. Aldus opgemaakt door Burgemeester en Wethouders van Zutphen, den 3en Juni 1930. De Burgemeester, DIJCKMEESTER. De Secretaris. RUIBING.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 69