118 warenfabriek in perceel Coenensparkstraat no. 13 door aanbouw van een papierbergplaats met gieterij en zetterij. Aan Van Dongeren en Nachtegaal tot plaatsing van een rookkast in perceel Polsbroek no. 23. G. H. Ruijsink tot plaatsing van 4 electromotoren ter aandrijving van een slijpmachine en diverse houtbewerkingsmachines in perceel Laarstraat no. 54. de fa. A. Vromen tot oprichting van een lompen bewaarplaats in perceel Noorderhaven no. 12a. T. Berg tot plaatsing van 3 electromotoren ter aandrijving van diverse machines in perceel Zaad- markt no. 84a. M. van Thijn tot plaatsing van een rookkast in perceel Laarstraat no. 92. R. J. G. Cornegoor tot plaatsing van een electro motor ter vervanging van een gasmotor in perceel Waterstraat no. 41. L. L. Valies tot oprichting van een lompenbewaar plaats in perceel Groensteeg no. 13. de American Petroleum Company tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting voor perceel Weg naar Laren no. 60. J. H. Jansen tot plaatsing van 2 electromotoren ter aandrijving van diverse machines in perceel Wambuisstraat no. 25. The Texas Company tot oprichting van een onder grondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting voor perceel Havenstraat no. 49. de Machinefabriek G. Dikkers en Co. tot uit breiding der fabriek aan de Coenensparkstraat met bijplaatsing van 8 electromotoren en diverse machines. 119 Aan de Mij. De Automaat tot uitbreiding der benzine bewaarplaats met een tweeden ketel en verandering der aftapinrichting voor perceel Marschpoortstraat no. 13. de Geldersche Handelscompany tot oprichting van een papierwarenfabriek aan de Coenensparkstraat met plaatsing van een electromotor ter aandrijving van een snijmachine. de fa. M. Krukziener en Co. tot uitbreiding harer pettenfabriek in de perceelen Beekstraat no. 21 en Halterstraat no. 20 door bijbouw van fabricage- en expeditieruimte. J. B. Damen tot uitbreiding zijner smederij in perceel Oudewand no. 31-33 met bijplaatsing van een veerhamer. D. A. Noach tot oprichting van een lompen bewaarplaats in perceel Beekstraat' no. 7. b. Vervening bestaat in deze gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 61