116 HOOFDSTUK XII. Nijverheid, handel en scheepvaart. I. Kamer van Koophandel en Fabrieken. De gemeente ressorteert onder de kamer van koop handel en fabrieken voor het district „Salland gezeteld te Deventer. II. Nijverheid. a. Fabrieksnijverheid en ambachten. In 1929 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend. Aan de 7V.V. Holl. Speciaal Industrie tot oprichting van een fabriek voor het vervaardigen van rijwiel frames met plaatsing van 12 electromotoren in perceel Coenensparkstraat no. 18. de N. V, Houthandel W. Denneboom en Zn. tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaar plaats met aftapinrichting aan den Marschweg. de American Petroleum Company tot verplaatsing der aftapinrichting van de benzinebewaarplaats vóór perceel Nieuwstad no. 66 naar perceel Nieuw- stad no. 70. M. Hetebrij tot oprichting van een petroleum- bewaarplaats met aftappomp bij perceel Laarstraat no. 121. M. Hetebrij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats voor perceel Laarstraat no. 121. G. van Hulst tot oprichting van een smederij 117 met plaatsing van 2 electromotoren in perceel Nieuwstad no. 29. Aan het gemeentebestuur van Zutphen tot oprichting van een openbaar slachthuis aan het Coenenspark. G. J. van Wisse tot uitbreiding der inrichting voor cartonnagebewerking door bijplaatsing van 2 electromotoren en diverse machines in perceel Vaaltstraat no. 20. de fa. B. van den Brink en Co. tot plaatsing van een electromotor ter aandrijving van een drukpers in perceel Beukerstraat no. 77. H. Tesink en Zonen tot bijplaatsing van een druk persmachine met electromotor in perceel Hage- poortplein no 11. H. G. Pijnappel tot plaatsing van een electro motor ter aandrijving van een graanmengmachine in perceel Spittaalstraat no. 89. de American Petroleum Company tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting in en op perceel Oudewand no. 26. de fa. M. Garssen en Co. tot oprichting van een vleeschwarenfabriek aan de Coenensparkstraat. Lenderink tot plaatsing van 4 eletromotoren ter aandrijving van 4 spoelmachines in diens twijnderij en spoelerij van garens in perceel Warnsveldsche- weg no. 47. de fa. Borninkhof en Van Brakel tot oprichting van een steenhouwerij aan den Reinmakershoek. A. Meerstadt Jr. tot uitbreiding zijner inrichting voor machinale houtbewerking door bijplaatsing van een electromotor ter aandrijving van een langgatboormachine in perceel Lange Hofstraat no. 9 de fa. H. D. Burgers tot uitbreiding der papier-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 60