48 16. de bergloods in den Weezenhof, thans als nood woning verhuurd aan het daklooze gezin De Man voor f 0.50 per week 17. de bergplaats aan den Vliegendijk 18. de lokalen in gebruik bij de naai- en breischool aan den Paardenwal 19. de bergplaats voor den brancard en voor mate rialen voor den ontsmettingsdienst aan de Ros- molensteeg 20. de éénkamerwoning aan de Rosmolensteeg, be stemd voor huisvesting van die gezinnen, die ten gevolge van de te houden ontsmettingen, tijdelijk hunne woning moeten verlaten 21. 12 urinoirs; 22. 15 watertrappen en spoelingen; 23. de ruïne over de Berkel 24. 14 aanplakborden 25. 2 openbare privaten 26. het gebouw op de begraafplaats, waarin schijn- kamer en wachtkamer voor het publiek en woning voor den opzichter 27. het lijkenhuisje op de begraafplaats 28. de warme en koude kassen en bergplaats in de gemeentelijke kweekerij aan de Polsbroek 29. het gebouw aan den Buitensingel, in gebruik bij den gemeentelijken ontsmettingsdienst 30. de loods tot berging van cokes op het terrein van de gasfabriek 31. het gebouw, waarin de electromotor voor de be maling van de binnengracht, geplaatst in den botanischen tuin bij het gymnasium 32. het woonwagenkamp in de Hoven. 49 Van het gemeentehuis werden de voordeuren ver nieuwd. Van de voormalige Vischmarkt werd het overdekte gedeelte tot bergplaats ingericht en aan den ingang een nieuw hek geplaatst. Op de Veemarkt werd de klinkerbestrating met 220 M2. uitgebreid. In een der bovenzalen van het museum werd een parketvloer gelegd. De brandbluschmiddelenbergplaats aan den Graaf Ottosingel werd van een betonvloer voorzien. In de stadskweekerij werd de groote broeikas ver beterd, waterdicht gemaakt en geverfd. Het houten gebouwtje in den tuin van het gymnasium, dienende voor de bemaling van de binnengracht, werd door een meer doelmatig steenen gebouwtje vervangen. Dit werk werd aangenomen door G. H. Ru ij sink voor de som van f 1126. Door den heer Middelkamp is een nieuw schakelbord geplaatst en is de lichtleiding aangelegd. De totale kosten van het werk hebben bedragen f 1426.13. Overigens werden de verschillende gebouwen en andere werken zoo goed mogelijk onderhouden. Torens. Aan de firma N ij 1 a n d werd weder opgedragen het opwinden, gelijkzetten en onderhouden van het uurwerk compleet met carillon van den Wijnhuistoren, het uur werk van den Nieuwstadstoren en van den regulateur in de burgemeesterskamer, tezamen voor de som van f 450 per jaar. Aan de firma H. Addicks en Zn. werd weder

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 26