Bijlage N. Overzicht van verzuim- en verlofdagen. Aantal dagen verzuim wegens: ziekte ongeval H. A. Kooreman J. W. Hoevers A. Welmers W. Derks T. Veldhuizen M. Bouman J. de Wit J. H. Broer W. van der Schouw J. Siebers O. H. Derks F. J. Burgers J. Hüsken H. Meppelink E. J. Spiegelenberg J. J. G. van Langen A. H. van Osch H. Laminers G. Gerritsen 218 63 47 17 12 9 8 6 6 6 5 3 3 3 3 2 1 Kleeding. De navolgende kleedingstukken werden aan het per soneel uitgereikt: 3 manchester jassen, 72 blauwe pakken, 77 slooven, 27 zomerpetten, 17 winterpetten en 3 paar gummi laarzen. Deze gummilaarzen werden aan de tonnen- spoelers in de waschloods bij wijze van proef in gebruik gegeven. Deze proef wordt zeer op prijs gesteld omdat de laarzen het geheele onderlichaam van den spoeler droog houden. Bijlage N. 5 Inrichtingen. De diverse gebouwen en terreinen werden naar be- hooren onderhouden al het houtwerk werd opnieuw geteerd. Het dak boven den paardenstal eischte dringend herstelling waarom van deze gelegenheid gebruik werd gemaakt een ruimte tot berging van hooi boven den stal aan te brengen. Op het beltterrein wordt een stalhond gehouden die het terrein nagenoeg vrij houdt van ratten. Rattengift noch serum werd dit jaar aangewend. Materieel. Het rollend materieel als vermeld op pag. 5 van het verslag over 1928 verkeert in goeden toestand. Geen nieuw groot materieel werd aangeschaft. De levering van 200 stuks gegalvaniseerd ijzeren privaattonnen werd na inschrijving opgedragen aan de laagste inschrijvers de heeren L. L. D u 11 a e r t Co. te Zutphen voor f 987. Bespanningen. In het verslagjaar werden 4 paarden aangekocht en wel twee stuks ter vervanging van den schimmel en van het paard Marie, één paard ter aanvulling van de plaats van het op 14 Dec. 1928 aan borstvliesontsteking gestorven paard, en één paard ter vervanging van het op 28 Januari 1929 uit nood geslachte paard. Dit paard had zich bij het op hol slaan zoodanig geblesseerd, dat het op advies van den gemeenteveearts werd afgemaakt. Thans zijn de navolgende paarden bij de reiniging werkzaam 2U 30

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 192