32 25e. het perceel Laarstraat no. 121, verhuurd aan M. Hetebrij, huurprijs f 7.50 per week; 26e. het perceel Laarstraat no. 127, verhuurd aan C. C. Buchly, huurprijs f 1 per week; 27e. het perceel Polsbroek no. 50, thans onverhuurd. Met de daarvoor bestemde gelden werden de gebouwen zoo goed mogelijk onderhouden. Bovendien werd van het huis Oudewand no. 20 de voorgevel geverfd en afgewasschen. Voor de woning op de Veemarkt werd door Uw College een extra crediet toegestaan om eenige nood zakelijke veranderingen aan te brengen. Hiervoor werd op den zolder een ruime slaapgelegenheid gemaakt, in de huiskamer een schoorsteenmantel met boezen en rook kanaal aangebracht. De woning en zolderkamers werden van binnen geheel geverfd, alsmede de lambrizeering in het café en de achtergevel. Ook zijn de stallen inwendig grondig nagezien en hersteld. Van den voormaligen ziekenstal hoek Lieve Vrouwe straat en Diezerstraat werden de oude pannen en tengels afgenomen en vervangen door nieuwe tengels en verbeterde Hollandsche pannen. De goten zijn geheel nagezien, de ruiten waar noodig hersteld en van kippengaas voorzien. De aanwezige paardenruiven en kribben met paaltjes zijn weggenomen. Een raam kozijn is uitgebroken en een nieuwe ingang gemaakt aan de zijde van de Lieve Vrouwestraat, tevens is het gebouw van buiten geverfd. Voor dit werk is door Uw College een crediet verleend groot f 1026. In het belastingkantoor in de Waterstraat werd in het bureau van den adjunct-inspecteur een schoorsteen met mantel gemaakt. 33 Van een der woningen in de Komsteeg, bewoond door Wouters, werd de gevel bepleisterd. Voor herstellingen en verbeteringen te verrichten aan het voormalige kleedingmagazijn op het Oude Wand, verhuurd aan D a m e nwerd een crediet toe gestaan groot f 520. Hiervoor is de vloer in de smederij vernieuwd, een nieuwe schoorsteen in de smidse gemaakt, 2 raamkozijnen uitgebroken en dicht gemetseld en een nieuwe schuifdeur gemaakt tusschen de smederij en de bankwerkplaats. Tevens is het buitenwerk van het gebouw geschilderd. Aan het IJsselbad werden de ijzeren netten ver vangen door een houten pallisadeering. In het Graaf-Ottobad werd een vast keerpunt ge maakt. De Bond van Plaatselijke Sportvereenigingen betaalde als aandeel in de kosten een bedrag groot f 200, het restant der kosten werd door de gemeente gedragen. In het afgeloopen jaar werden op de beide inrich tingen 105148 baden genomen en wel verdeeld als volgt IJsselbad. Zwembaden bij abonnement 32312 Zwembaden tegen betaling van f 0.20 4000 Zwemlessen tegen betaling van f 0.25 236 Zwemlessen bij abonnement 638 Baden tegen afgifte van een kaartje 2791 Kuipbaden tegen betaling van f 0.25 57 Graaf- Ottobad. Zwembaden bij abonnement 15499 Zwembaden tegen afgifte van een kaartje 16022

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 18