Genealogische en Heraldische Bibliotheek Bijlage K. 14 Tentoonstellingen gehouden over het jaar 1929. Februari. Tentoonstelling van de Vereen. Pictura, aquarellen uit de particuliere collectie van den Heer J. Völcker te Eefde. Maart. Tentoonstelling van de Vereen. Pictura, aquarellen pastel en teekeningen van den Haagschen Kunstkring te 's Gravenhage. April. Tentoonstelling van de Vereen. Pictura, aquarellen door Langendijk uit de particuliere collectie van Dr. J. van der Hoeven te Eefde. Mei. Tentoonstelling van schilderijen door Dr. W. L. Bouwmeester te Doetinchem. Juni. Tentoonstelling van schilderijen door A. van der Wall Bake en G. Bokelman te Velp. Sept. Tentoonstelling van schilderijen door A. A. van Hoytema te 's Gravenhage. October. Tentoonstelling van de Vereen. Pictura van aquarellen, etsen en teekeningen door de Vereen. Pictura Veluvensis. November. Tentoonstelling van schilderijen door de Deventer Drie en als gast Mejuffrouw O. Jordens te Deventer. December. Tentoonstelling van platen uit den Rembrandt Bijbel, eigendom van het Museum. Bijlage K. 15 CATALOGUS uit het Legaat van Mr. W. L. UMBGROVE. d' Ablaing van Giesenburg. W. De ridderschap van de Veluwe uitg. Martinus Nijhoff, 's Graven hage, 1859. d' Ablaing van Giesenburg. W. Nederlandsche gemeentewapens uitg. Martinus Nijhofl, s Graven hage, 1862. d' Ablaing van Giesenburg. W. Bannerheeren en ridderschap van Zutphen, 15001795; uitg. C. van Doorn, 's Gravenhage, 1877. d Ablaing van Giesenburg, W. J. De ridderschap van het kwartier Nijmegen, sedert 1587; uitg. W. P. van Stockum, 's Gravenhage, 1899. Album studiorum academiae Rheno Traiectinae. 1636— 1886; uitg. J. L. Beyers en J. van Boekhoven, Utrecht, 1886. Armes modernes des seigneurs d' Aerssen. de Sommels- dyck, Bommel, Plate, Speyck et de Hoogerheyden Triangel Ossendrecht, de Warnout etc., met ge kleurde wapens, uit de hand geschilderd, zonder tekst, midden 18e eeuw. Bergh, A. de Het wapen des Konings en des Rijks thans gevoerd is in strijd met de wetuitg. C. H. Susan Jr., 's Gravenhage 1880. Bernd. Chr. Sam. Tlx. Das Wappenwesen der Römer und Griecken und anderer alter Völker, ein Vorbild des mittelalterlichen und neuen, aus den Schrift- und Kunstdenkmalern des Altertums und Mittelalter uitg. Ed. Weber, Bonn, 1841. VAN DE

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 137