16 Bronkhorststraat en voor ophooging, rioleering en bestrating van een deel van den Marschweg, terwijl ons op 11 Februari een crediet van f 6000 werd ver leend voor beschoeiing van een deel van de Molenbeek. Uw College verleende ons op 11 November nog een crediet van f 480 voor de aanschaffing van een tweede zandstrooimachine. Vleeschkeuringsdienst. In Uw vergadering van 9 September werd een ver ordening vastgesteld houdende verbod tot het oprichten, hebben en gebruiken van slachterijen en andere dergelijke inrichtingen binnen deze gemeente buiten het gemeente slachthuis. Volksh uisvesting. Aan de bouwvereenigingen „Patrimonium" en „de Goede Woning" werden op 13 Mei bouw-en grond- voorschotten verleend voor den bouw van resp. 20 en 24 arbeiderswoningen. Een verzoek van de bouwvereeniging „de Goede Woning" om haar een kapitaal te verstrekken gelijk aan het reeds toegestane, teneinde alsnog 24 woningen aan den Marschweg te kunnen bouwen, werd aan gehouden, opdat de overige bouwvereenigingen hierover nog zouden kunnen worden gehoord. Op 9 September werd door Uw College besloten tot herziening van het uitbreidingsplan voor het Deventer- wegkwartier. 17 Archief. Voor het oud archief wordt verwezen naar het verslag van den archivaris onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd. Omtrent het loopende archief zij het volgende vermeld Met de opberging der voor dat archief bestemde stukken werd regelmatig doorgegaanin den loop van het jaar werd een stalen 4-ladige Lips registratuur- kast aangeschaft, welke zeer goed voldoet. De gemeente is sedert 1 Jan. 1920 aangesloten bij het Registratuurbureau der Vereeniging van Nederl. Gemeenten. In 1929 werden 1440 dossiers ter raadpleging aan de afdeelingen enz. afgegevenhet aantal ingekomen (geboekte) brieven bedroeg 4857, terwijl 2886 uit gaande brieven geboekt werden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 10