Bijlage E. 4 School E, toestand goed. School F, toestand der lokalen is voldoende. De twee vernieuwde lokalen zijn keurig. De W.C.'s zijn vernieuwd en van closets voorzien. Het gemis van een gymnastieklokaal wordt gevoeld. School in de Hoven, toestand vrij goed. Aan een lokaal nieuwe ingang gemaakt. School G. toestand goed. School H, toestand goed. Van een lokaal werden de muren en verfwerk zachter getintgeleidelijk zal hiermede worden doorgegaan. Chr. U.L.O. School, toestand uitstekend. Geen ver anderingen. Chr. L.O. School, toestand goed. In een lokaal zijn de banken geverfd. R.K. Jongensschool, toestand goed. Nieuwe borden zijn in 4 lokalen geplaatst. R.K. Meisjesschool, toestand goed. Verbeteringen waren niet noodig. Schoolmeubelen en leermiddelen. De toestand is in alle scholen goed te noemen. Bibliotheek. De scholen A, B, C, D, E, F, school in de Hoven, G, H, Chr. U.L.O. en L.O. hebben elk een bibliotheek met gezamenlijk 2300 boeken. Door de kinderen wordt er zeer gewaardeerd gebruik van gemaakt. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden in school A 3 vergaderingen, B 1, C 2, E 2, F 2, school in de Hoven 4, G 1, H 3, R.K. Jongensschool 1, Chr. L.O. school 1. Bijlage E. 5 Oudervergaderingen. Deze werden gehouden in school A 1 avond, B 2, C 2, E 1, F 2, School in de Hoven 1, H 2, Chr. L.O. school 1 in de andere scholen werden geen ouderavonden gehouden. Personeel. School A, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, (een boventallig). School B, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, (een boventallig). School C, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, (een boventallig). School D, het hoofd, 2 onderwijzers, 2 onderwijzeressen, 4 vakonderwijzers, (een boventallig). School E, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres, (2 boventallige leer krachten). School F, het hoofd, 3 onderwijzeressen. Deze school werd 15 November 1927 geopend. School in de Hoven, het hoofd, 4 onderwijzers, 2 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzer, (een boventallig). School G, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzer, (een boventallig). School H, het hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres (2 boventallig). De vervolgcursus in de Hoven heeft als hoofd den heer G. J. Gij mink, terwijl als hoofd van den vervolg cursus in school H optreedt de heer W. M e ij e r.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 106