Bijlage E. 2 6e. School in de Hoven. Eveneens een school voor lager onderwijs met 7 klassen. 7e. School F in de David Evekinkstraat. Deze school is 15 November 1927 begonnen met lste en 2de leerjaar en heeft thans 4 klassen. 5e. School G aan den Tadamasingel. Een school voor lager onderwijs met 7 klassen. 9e. School H aan den Louisesingel. Eveneens een school voor lager onderwijs met 7 klassen. De toelating van nieuwe leerlingen geschiedt op alle scholen na de zomervacantie. In de scholen in de Hoven en H is een cursus voor vervolgonderwijs voor de gewone vakken. In de school in de Hoven wordt ook landbouwkunde onderwezen. Er zijn 2 klassentoelating geschiedt 1 October. Bijzonder lager onderwijs. Ie. Een Chr. school voor U.L.O. en L.O. Oudewand. Deze school gaat uit van de Ver. tot bevordering van het Chr. Onderwijs te Zutphen. Zij heeft 6 klassen L.O. en drie klassen U.L.O. 2e. Chr. school voor L.O. David Evekinkstraat 2. Deze school heeft 8 klassen en wordt door dezelfde vereeniging beheerd. Bijlage E. 3 3e. School voor R.K. Jongens aan den Tengnagels- hoek. Deze school heeft 8 klassen en gewoon L.O. 4e. School voor R.K. Meisjes St. Annaschool aan den Tengnagelshoek 3. School voor L.O. Deze school heeft twee afdeelingen met 6 8 klassen, waar Fransch, Duitsch en Engelsch wordt onderwezen. Op geen der bijzondere scholen is een cursus voor vervolgonderwijs. Van het Onderwijs. School A, toestand goed. School wordt verplaatst naar Deventerwegkwartier. School B, geen opmerkingen. School C, geen opmerkingen. School D, goed. School E, geen opmerkingen. School F, toestand bevredigend. Zijn thans 4 leerjaren. School in de Hoven, toestand normaal. School G, toestand normaal. In enkele klassen dienen de banken vernieuwd. School H, geen bijzonderheden. Chr. U.L.O. en L.O. scholen, geen opmerkingen. R.K. Jongens- en Meisjesscholen, toestand bevredigend. Schoolgebouwen. School A. toestand als verleden jaar. School B, lokalen keurig in orde gemaakt. School C, hier moeten noodzakelijk eenige geluid dempende wanden worden aangebracht. Te gehoorig. School D, toestand goed.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 105