i Bijlage D. 28 Leermiddelen. Één der schrijfmachines werd, daar zij ge heel versleten was, dooreen nieuwe vervangen. Verschillende boeken, die zeer haveloos be gonnen te worden, zijn opnieuw ingebonden. De bibliotheek is weer met eenige werken uitgebreid. V. Gemeentelijke Handelsavondschool „Mercurius". Personeel. Het personeel aan de school verbonden was op 31 December 1929 als volgt samen gesteld Leeraren. Leervakken. Aantal uren per week. C. Kamp, directeur A. Barto A. Broekhuizen K. Koiter, wn. dir. J. Kroese M. N. H. Leijs J. C. Lindeman S. Dijkman A. v. Arragon J. Hoevers Handelswetenschappen Steno en Machineschrijven Engelsch en Aardrijkskunde Engelsch Duitsch Handelswetenschappen Duitsch Handelswetenschappen Ned., Rekenen en Schrijven Nederlandsch 8 7 6 5 7 7 7 7 Totaal 64 Aan de heeren Mensink en Schouten, die sedert de oprichting der school daaraan verbonden waren geweest, is met het einde Bijlage D. 29 van den cursus 1928/1929 op hun verzoek eervol ontslag verleend. In hun plaats zijn toen tijdelijk benoemd voor den cursus 1929- 1930 respectievelijk de heeren A. van Arragon en Hoevers, terwijl de heer S. Dijkman, die den vorigen cursus tijdelijk was aangesteld, met ingang van 1 September 1929 een vaste benoeming heeft gekregen. Tengevolge van ziekte van den directeur is de onder-directeur sedert 20 September met het heele directoraat belastde 4 uren Handelswetenschappen, door den heer Kamp gegeven, zijn nu opgedragen aan den heer S. Dijkman, terwijl de heer Leijs 1 lesuur van den heer D ij k m a n heeft overgenomen, zoodat de heer Leijs nu 6 uren geeft en de heer Dijkman 10 uren. Tengevolge van ziekte, familie- en andere omstandigheden konden in totaal 66 lesuren niet worden gegeven door den betrokken docent in het tijdvak 1 September31 December 1929. Hiervan werden 52 uren waargenomen voor 8 uren werden klassen gecombineerd terwijl 6 uren onvervuld bleven. Leerlingen. Het aantal leerlingen bedroeg op 1 Januari 1929:

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1929 | | pagina 100