12 2Belastingver orden in gen. 21 Februari. Verordening tot wijziging der Voor waarden, waarop diensten worden ver strekt door de gemeentereiniging te Zutphen. 16 Januari 1929. Verordening tot wijziging der Ver ordening op de heffing van begrafenis rechten. 3. Verordeningen van verschillenden aard 18 Januari. Verordening tot wijziging der Voor waarden voor de levering van gas over gewone meters door de gasfabriek der gemeente Zutphen. 18 januari Verordening tot wijziging der Voor waarden voor de levering van gas over muntgasmeters. 23 Januari. Verordening tot wijziging van de jaar wedden verordening H. en M. O. 27 Maart. Verordening, regelende de Voorwaarden voor de levering van electrischen stroom door de gemeente Zutphen. 15 October Verordeningen tot wijziging van de en Verordening regelende de bezoldiging 15 December, van de ambtenaren der gemeente Zutphen. 5 Januari 1929. Verordening tot wijziging van de Verordening op de gemeente-artsen en gemeente-vroedvrouwen, tevens instruc tie voor deze ambtenaren. 13 9 Januari 1929. Verordening tot wijziging van die tot regeling van den werkkring der com- missiën van bijstand. 4. Diversen. 9 Maart. Verordening tot wijziging van het Regle ment voor het Burgerlijk Armbestuur te Zutphen. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. A mbtenaren. Op 8 October werd besloten de benoeming van den hoofdopzichter der landerijen voortaan door den Raad te doen geschieden. De van verschillende zijden ingekomen verzoeken om toekenning van vacantietoeslag aan gemeente- personeel werden in Uw vergadering van 11 December afgewezen. Eigendommen. In totaal werd 78544 M2. grond aangekocht, terwijl 16053 M2 werd verkocht; de aankoopen overtroffen alzoo de verkoopen met 62491 M2. in den loop van het jaar werden ons credieten verleend voor ophooging van een deel van de Var kensweide en van het Coenenspark, voor het bouwrijp maken van grond aan de noordwestzijde van den Deventerweg en van een terrein aan den Buitensingel.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 8