10 4, 5, 6, 7 en 8 Juni, het mondeling examen waarvoor de candidaten in 2 groepen van 7 en 10 waren verdeeld op 11, 12, 13 en 14 Juli Als deskundigen waren aangewezen: Prof. Dr. Hk. de Vries voor Wiskunde en Handteekenen Dr. M. J. S i r k s voor Natuurkunde, Scheikunde en Plant- en Dierkunde; H. J. E. Westerman hol- steijn voor Staathuishoudkunde, Aardrijks kunde en Geschiedenis Dr. N. J. Singels voor Nederlandsch en FranschMej. Dr. M. E. de Meester voor Engelsch en Hoog- duitsch. In de eindvergadering op 14 Juli, werd de uitslag vastgesteld en aan de candidaten medegedeeld. Er slaagden 11 mannelijke en 4 vrouwelijke candidaten, terwijl 2 mannelijke candidaten werden afgewezen. De namen der geslaagden zijn in alpha- betische volgorde: G. Meijer Drees, G W. E. Duistermaat, E. J. van Dijk, J. M. P. Fluitsma, I. P. L. Gorter, G. Huender, Mej. L. A. M. Koch, H. J. van der Leeuw, J. A. Lammers, Mej. S. W. Makkink, Mej. G. A. van der Meer, J. C. de Nooij, J. A. H. Nijland, Bijlage D. 11 J. L. Oldenampsen, Mej. A. Saveur. Omtrent hun verdere bestemming kan het volgende -medegedeeld worden 1 vrouwelijke studeert voor Staatsexamen A, 1 vrouwelijke studeert aan de Academie voor Lichamelijke Oefening te Amsterdam, 1 vrouwelijke is geplaatst bij de fa Thieme en Cie te Zutphen, 1 vrouwelijke is volontair in een Openbare Leeszaal. 1 mannelijke studeert voor Staatsexamen A, 2 mannelijke studeeren voor tandarts, 1 mannelijke studeert voor ingenieur (T. h. te Delft), 1 mannelijke studeert aan de K. L. S. te Deventer, 1 mannelijke studeert aan de Kweekschool voor Zeevaart te Amsterdam, 1 mannelijke studeert voor ambtenaar B B. 1 mannelijke is geplaatst op het laborato rium der E N.K.A. 1 mannelijke is geplaatst op een kantoor, 1 mannelijke is in militairen dienst, 1 mannelijke onbekend. Verorde ningen. Programma. Deze bleven ongewijzigd. Gedurende het mondeling eindexamen der hoogere burgerschool en hoogere han delsschool d.i. gedurende een volle week, moesten de lessen in alle klassen worden stopgezet. Het schriftelijk toelatingsexamen

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 88