Bijlage B. 10 HOOFDSTUK V. Openbare en andere gebouwen en getimmerten, niet vallende onder de Woningwet, voer- en vaartuigen. Aan de zweminrichtingen zijn in dit jaar geen groote herstellingen of vernieuwingen verricht. Enkele voorzieningen, die gewenscht zijn gebleken, aan de afscheiding tusschen den IJssel en het bad, zullen het volgende jaar plaats hebben. Voor het aantal baden wordt verwezen naar bijlage IV. HOOFDSTUK VI. Scholen, Fabrieken en Werkplaatsen. a. Scholen. Er werden door de Commissie geen scholen bezocht. b. Fabrieken en Werkplaatsen. Van Burgemeester en Wethouders ontving de Com missie in dit jaar 24 kennisgevingen van bij hen in gekomen verzoekschriften, naar aanleiding van Artikel 1 der Hinderwet. Deze verzoekschriften betroffen 1. Het uitbreiden van een papierfabriek, door bij plaatsing van een papierbergplaats, Coenensparkstraat No. 13. 2. Het oprichten van eene inrichting voor carton- Bijlage B. 11 nage bewerking, met plaatsing van 2 electromotoren van 2 P.K., Vaaltstraat No. 20. 3. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats met aftapinrichting, aan den Weg naar Voorst No. 70. 4. Het oprichten van een steenhouwerij, op een perceel gelegen aan den Reinmakershoek. 5. Het uitbreiden eener bakkerij, door bijplaatsing van een electromotor van 2 P.K., ter aandrijving van een kneedmachine, Lievenheersteeg No. 2. 6. Het uitbreiden van een broodbakkerij, door bijplaatsing van een electromotor van 1 P.K., Beuker straat No. 5. 7. Het uitbreiden eener zilversmederij, door bij plaatsing van een vormmachine met compressor, ge dreven door een electromotor van 5 P.K., Hagepoort- plein No. 11 en 13. 8. Het oprichten van een ondergrondsche benzine bewaarplaats met aftapinrichting, op een perceel aan de Bernerstraat. 9. Het uitbreiden eener zeepfabriek, door bijplaatsing van een electromotor van 4 P.K., Marschweg No. 1. 10. Het aanbrengen van een mantrolleybaan met hijschmotor van 10 P.K. en rijmotor van 2 P.K., langs en tusschen de pakhuizen Havenstraat 1 en Noorder haven 2. 11. Het oprichten van een koekjesfabriek met plaat sing van verschillende motoren en machines, Oude Wand No. 30. 12. Het uitbreiden eener inrichting voor cartonnage- bewerking, met verplaatsing van 2 en bijplaatsing van 2 electromotoren van 2 P.K. voor de aandrijving van verschillende machines, Vaaltstraat No. 20.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 71