112 fabriek door bijplaatsing van een papierberg plaats in perceel Coenensparkstraat 13. Aan G. J. van Wisse tot oprichting van een inrichting voor cartonnagebewerking met plaatsing van twee electromotoren in perceel Vaaltstraat 20. de Gcldersche Overijsselsche Kunst mesthandel tot oprichting van een zeef-, meng- en maal inrichting met electromotor in perceel Noorder haven 15. de American Petroleum Company tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting in en op perceel Weg naar Voorst 70. J- M. Demmink tot uitbreiding zijner bakkerij door plaatsing van een electromotor ter aan drijving van een amandelpersmachine en eiwit- klutsmachine in perceel Beukerstraat 5. G. J. Looman tot uitbreiding zijner bakkerij door plaatsing van een electromotor ter aandrijving ecner kneedmachine in perceel Lievenheersteeg 2 de fa H. J. Reesink en Co. tot het aanbrengen van een mantrolleybaan en het gebruiken van een mantrolley loopende langs en tusschen hare pakhuizen Havenstraat 1 en Noorderhaven 2, voorzien van een hijsch- en een rijmotor. de Bataat'se/ie Importmaatschappij tot oprichting van een ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichting in en bij perceel Bernerstraat. de N.V. Zilver smeder ij Hollandiatot uitbrei ding barer inrichting door bijplaatsing van een vormmachine met compressor, gedreven door een electromotor in perceel Hagepoortplein 11. de N.V. Kon. Zutphensche Stoom zeep fabrieken 113 v.h. Albers en Vergeer tot uitbreiding barer in richting door bijplaatsing van een electromotor in perceel Marschweg 1. Aan H. Brasz tot oprichting van een confectiefabriek met plaatsing van twee motoren in perceel Water straat 16. de fa Spruijt en Co. tot uitbreiding harer drukkerij in perceel Waterstraat 27. M. Ubbens tot uitbreiding zijner papierfabriek met verplaatsing en bijplaatsing van verschillende electromotoren en machines in perceel Pollaan 1. G. f. van Wisse tot uitbreiding zijner inrichting voor cartonnagebewerking met verplaatsing van twee en bijplaatsing van twee electromotoren in perceel Vaaltstraat 20. de N. V. Kreijenbroek's Banketfabriek tot oprich ting eener koekjesfabriek met plaatsing van ver schillende electromotoren en machines in perceel Oudewand 30. A. Velders en Zn. tot plaatsing van twee electro motoren ter aandrijving eener half-autoniatische pakketteermachine en banderolleermachine in perceel Korte Hofstraat 1. N. F. Israël tot oprichting eener fabriek voor het vervaardigen van metaalplaten voor cliché's met plaatsing van een electromotor ter aandrijving eener polijstmachine in perceel Oudewand 23. b. Vervening bestaat in deze gemeente niet. c. Mijnwezen evenmin. d. Visscherij. Slechts weinig ingezetenen vinden hierin een middel van bestaan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 58