Bijlage J. 2 het Rijksinstituut voor Pluimveeteelt te Beekbergen, de bedrijven van de heeren Oiezen en Derksen te Steenderen en Keurentjes te Zelhem, het elec- trisch ingericht bedrijf van den heer Loman te Harfsen, het koelhuis hier terstede, terwijl meerdere malen een bezoek werd gebracht aan de magazijnen voor landbouwwerktuigen van de firma Brink mann en Niemeijer hier ter stede. Onvoorwaardelijk werden bevorderd: H.J. Beltman te Laren, J. H. Orooters te Steenenkamer, E. Heeck te Arnhem, J. H. Hiddink te Hengelo, G. Langevoort te Apeldoorn, J. A. Lubberdink te Lochem, A van Middelkoop te Velp, D. Morde te Vorden, M. J. Oosterkamp te Almen, A. van der Velde te Brummen en E. J. van Zeijls te Eefde. Voorwaardelijk werden bevorderd J. Groot te Renkum, W. W. Lamers te Eist, P. Meilink te Bor- culo, E. J. Smallegoor te Warken en A. 1 annemaat te Zelhem. Niet bevorderd werd een leerling. Het mondelinge eindexamen had plaats op 28 Maart in tegenwoordigheid van de Commissie van Toezicht en vrij veel belangstellenden. Door den Voorzitter van de Commissie van Toe zicht werd een diploma uitgereikt aan W. F. An derson te Arnhem, J. Beltman te Laren, T. Boschloo te Almen, J. Brascamp te Olst, J. G. Budding te Eist, W. Th. Bussink te Zelhem, J. M. Derksen te Steenderen, J. F. M. van Erven te Barchem, H. G. Geerligs te Hoog-Keppel, W. G. F. Geerhngs te Olburgen, G. J. Gotink te Vorden, G. J. Kaljee te Deventer, H. H. Kroeze te Haarlem, T. G. van Manen te Arnhem, H. Nieuwenhuis te Diepenveen, M. H. Bijlage J. 3 Pardijs te Gr. Dochteren, K. Regeling te Vorden, R. Riphagen te Oene, A. J. Roekevis te Gr. Dochteren,' B. Rossel te Vorden, J. Rijnveld te Arnhem, b! Tiessink te Lochem en G. Winkel te Vorden. Van de 23 geslaagden gaan 16 in het bedrijf van hun ouders, terwijl 6 toelatingsexamen zullen doen voor den cursus van de Nederlandsche Heidemaat schappij. Van de ouders der leerlingen van de le klasse zijn 14 landbouwer, 1 tuinier, 1 boekhouder, 1 houthan delaar, 1 hoofd eener school en 1 zonder beroep. De leermiddelen, de gebouwen en het meubilair verkeeren in een goeden staat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 130