Bijlage E. 12 School C. Wenscht in zijn lokalen, waar noodig, geluid dempende wanden. School D. Splitsing heeft in de eerste klasse op 1 Sept. plaats gehad. Er is een klas van 28 jongens gevormd en een van 23 meisjes. Op deze school is van 1 Sept. het Godsdienstonderwijs facultatief als leervak inge voerd gedurende 1 X drie kwartier per week voor elke klasse. Het wordt gegeven door Ds. Faber en Ds. Beversluis volgens regelen door hen getroffen met de overige predikanten. School E. Ondervindt veel last van het toenemende verkeer in die straat. School F. Voelt terdege het gemis aan een goede speelplaats. School in de Hoven. Een geschikt lokaal voor lichamelijke oefening is zeer gewenscht. School H. Is zeer dankbaar dat zij door het opsnoeien der boomen meer licht en lucht in haar lokalen heeft gekregen. Chr. school voor U.L O. en L.O. Geen opmerkingen. Chr. school voor L.O. Geen opmerkingen. Bijlage E. 13 R.K- School voor Jongens. Geen opmerkingen. R.K School voor Meisjes. Geen opmerkingen. In de meeste scholen worden lokalen voor gods dienstonderwijs afgestaan. De Commissie. De Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs hield bijna geregeld den derden Dinsdag van iedere maand haar vergaderingen in het gemeentehuis en deze waren altijd goed bezocht. De samenstelling is als volgt Voor de categorie ouders van kinderen die de lagere school bezoeken Dr. E. Tielenius Kruijthoff, (aftr. 1931); Ds. H. Beversluis (aftr. 1933) Voor de categorie ouders van kinderen bij het bijzonder onderwijs L. v. d. Beukei (aftr. 1932); B. J. Tiedink (aftr. 1 Jan. 1929) en wederom her benoemd. Voor de categorie onderwijzers bij het L.O. D. A. v. Arragon (aftr. 1929) wederom herbenoemd en A. Meilink (aftr. 1930). Voor de categorie onderwijzers bij het bijzonder onderwijs P. Fluitsma (aft. 1932) en J. A de Zeeuw (aftr. 1933).

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 111