16 en uitbreiding der Noorderhaven en tot den bouw van een nieuwe brug over die haven, waarvoor een bedrag beschikbaar werd gesteld van f 235000. Ons voorstel tot vernieuwing der beschoeiing langs de Molenbeek werd in Uw vergadering van 12 No vember aangehouden, opdat de commissie van bijstand opnieuw zou kunnen worden geraadpleegd. Veemarkt. Voor het beklinkeren van een deel der veemarkt werd ons op 10 December een crediet van f 560 verleend. Vleeschkeuringsdienst. Op 12 Maart werden wij gemachtigd tot het aan gaan van een overeenkomst met de N.V. Nederlandsche Thermochemische Fabrieken te Amsterdam omtrent de onbruikbaarmaking van afgekeurd vleesch en vleeschwaren. Volkshuisvesting. In Uw vergadering van 13 Augustus werd besloten tot onbewoonbaarverklaring van een viertal woningen aan de Lievenheersteeg, terwijl in dezelfde vergadering de onbewoonbaarverklaring van twee perceelen aan de Polsbroek, die naar behooren zijn verbouwd, werd opgeheven. 17 Archief. Voor het oud archief wordt verwezen naar het verslag van den archivaris onder bijlage T aan dit verslag toegevoegd Omtrent het loopende archief zij het volgende vermeld Met de opberging der voor het loopende archief bestemde stukken werd regelmatig doorgegaanin den loop van het jaar werd een nieuwe 4-ladige registratuurkast aangeschaft. De tweede druk van den Code uitgegeven door de Ver. van Ned. Gem. verscheen in April 1928 en is in de praktijk gebleken zéér volledig te zijn. In 1928 werden 1328 dossiers ter raadpleging aan de afdeelingen enz. afgegevenhet aantal ingekomen (geboekte) brieven bedroeg 4905, terwijl 2935 uit gaande brieven geboekt werden.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 10