Bijlage E. 4 School Ftoestand der lokalen is voldoende Het gemis van een gymnastieklokaal wordt gevoeld. School in dc Hoven, toestand vrij goed. School Gtoestand goed. School H, toestand goed. Chr. U.L O School, toestand uitstekend. Chr. L.O. School, toestand goed. In twee lokalen nieuwe banken gekregen. R KJongensschool, toestand goed. Nieuwe borden zullen worden aangevraagd. R K Meisjesschool, toestand goed. Zes lokalen werden van nieuwe banken voorzien. Schoolnicubelen en leermiddelen. De toestand is in alle scholen goed te noemen. Bibliotheek. De scholen A, B, C, D, E, F, school in de Hoven, G, H, Chr. U.L O. en L.O. hebben elk een bibliotheek met gezamenlijk 2300 boeken. Door de kinderen wordt er een zeer gewaardeerd gebruik van gemaakt. Schoolvergaderingen. Deze werden gehouden aan school A 4 vergade ringen, B 2, C 2, D 2, E 2, F 1, school in de Hoven 4, G 1, H 3, R.K. Jongensschool 2. Oudervergaderingen. Deze werden gehouden aan school B 1 avond, C 1, E 1, F 1, school in de Hoven 1, H 1; aan de andere scholen werden geen ouderavonden gehouden. Personeel. School A, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen (een boventallig). Bijlage E. 5 School B, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen (een boventallig). School C, het hoofd, 2 onderwijzers, 3 onderwijze ressen (een boventallig). School D, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 4 vakonderwijzers (twee boventallig). School E, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 vakonderwijzeres (twee boven tallige leerkrachten). School F, het hoofd, 1 onderwijzeres. Deze school werd pas 15 November 1927 geopend. School in de Hoven, het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzer (een boventallig). School het hoofd, 3 onderwijzers, 3 onderwijze ressen, 1 vakonderwijzer (een boventallig). School H, het hoofd, 2 onderwijzers, 4 onderwijze ressen, 1 vakonderwijzeres (twee boven tallig). De Vervolgcursus in dc Hoven heeft als hoofd den heer G. J. Gijmink, terwijl als hoofd van den vervolg cursus aan school H optreedt de heer W. Meijer. Twee scholen van de vereeniging tot bevordering van het Chr. Onderwijs te Zutphen Het hoofd en twee onderwijzers voor het U.L.O., 1 vakonderwijzer (Fransch) (een boventallig). Voor het L.O. 4 onderwijzers, 3 onderwijzeressen, 1 vakonderwijzeres (een boventallig). Chr. school voor L O. het hoofd, 4 onderwijzers, 3 onderwijzeressen 2 vakonderwijzeressen (een boven tallig). Roomsch Kutholiekc scholen. R.K. school voor jongens, het hoofd, 4 onderwijzers,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 107