Bijlage D. 42 Aantal leerlingen a. in de gemeente woonachtig: 78 b niet in de gemeente woonachtig 79 Eindexamens. Het eindexamen A is afgelegd door 15 mannelijke en 3 vrouwelijke leerlingen. Van hen hebben 17 het getuigschrift ver kregen, en wel 15 mannelijke leerlingen en 2 vrouwelijke leerlingen. De bestemming der geslaagden is 3 mannelijke leerlingen zijn gegaan naar een kantoor. 12 mannelijke leerlingen zijn gegaan naar de aan de school verbonden onderwijzers opleiding. 2 vrouwelijke leerlingen zijn gegaan naar de aan de school verbonden onderwijzers opleiding. Het eindexamen B is afgelegd door 8 mannelijke leerlingen en 1 vrouwelijke leer ling. Van hen hebben 9 het getuigschrift verkregen, en wel 8 mannelijke leerlingen en 1 vrouwelijke leerling. De bestemming der geslaagden is 1 vrouwelijke leerling is met verdere studie opgehouden. 1 mannelijke leerling studeert medicijnen. 1 mannelijke leerling studeert Techn. Hoogeschool. 1 mannelijke leerling studeert Handels Hoogeschool. 1 mannelijke leerling studeert Midd. Kol. Landbouwschool. 43 1 mannelijke leerling studeert Textielschool. 1 is in een zaak gegaan. 2 mannelijke leerlingen zijn op een kantoor geplaatst geworden. Bijzonderheden, de geschiedenis der school in het a/geloopen jaar betreffende. Mej. A. J. Dam kon wegens ongesteld heid in September de lessen nog niet waar nemen. Van 1 Januari— 1 Mei gaf Mej. Dam 5 lesuren, vanaf 1 Mei— 1 Juni 9 lesuren en van 1 Juni tot eind van den cursus het volledig aantal lesuren. Alle lessen die Mej. Dam niet kon geven werden door Mej. C. Lantermans waargenomen. Het onderwijs gaf geen aanleiding tot bijzondere opmerkingen. Nog steeds is er behoefte aan een gym nastieklokaal en een aardrijkskundelokaal, terwijl ook het teekenlokaal niet aan de eischen voldoet. De Commissie van Toezicht op het Middelbaar onderwijs, L. J. SPIER, Voorzitter. J. L. FABER, Secretaris.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1928 | | pagina 104