28 Montfoort de drukkerij van de firma W. J Thieme Cie bezichtigde. Voor den cursus 1927/1928 werd de I Ve klasse voor machineschrijven in 2 groe pen gesplitst. De achtergevel van het gebouw werd in de groote vacantie opgeknapt Voor wand versiering werden eenige platen ten ge schenke ontvangen. Leermiddelen. Voor Natuurkunde en Scheikunde hadden de noodzakelijke aanvullingen van instru menten en glasvoorraad plaats. Een A. E O. schrijfmachine werd aan geschaft. De leermiddelen voor het Aardrijkskunde onderwijs werden uitgebreid met een kaart van de Vereenigde Staten en Miadel- Amerika, en 6 stempels voor liet drukken van kaartjes. Bibliotheek. Deze werd weder door schenking en aankoop uitgebreid. V. Gemeentelijke Handelsavondschool „Mercurius". Personeel. Het personeel aan de school verbonden was op 31 December 1927 als volgt samen gesteld Bijlage D. Programma. Gebouw. Bijlage D. 29 Leeraren Leervakken Aantal uren per week C. Kamp, directeur Handelswetenschappen 4 A. Barto A. Broekhuizen K. Koiter, w.n. dir. J. Kroese M. N H. Leijs J. C. Lindeman J. W. Mensink R. Schouten Machineschrijven, Steno grafie Engelsch, aardrijkskunde Engelsch en corresp. Handelswetenschappen Handelswetenschappen Duitsch en corresp. Rekenen, schrijven, Nederl. (Ie klasse) Nederlandsch en corresp. 8 8 7 8 6 S 7 7 Tijdelijk. P. H. J. v. d. Berg S. Dijkman Duitsche taal en corresp. Boekhouden. 5 2 Totaal 70 Bij Raadsbesluit van 6 September 1927 werd de heer A, Barto vast aangesteld, terwijl de tijdelijke benoeming van den heer P. H J. v. d. Berg wederom voor een jaar werd verlengd In verband met het groote aantal leer lingen voor Handelswetenschappen in klasse lil, werd deze klasse voor deze vakken nog gesplitst en benoemde de Raad in zijn zitting van 17 October 1927 den heer S. D ij k m a n, te Zutphen, voor den ver deren duur van den cursus 1927/1928, met ingang van 3 October 1927. Den heer

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 98