Bijlage B. 12 9. Het aanbrengen van een zeef-, meng- en maal inrichting, gedreven door een electromotor van 10 P.K Noorderhaven No. 15. 10 Het uitbreiden van de drukkerijen gelegen nabij de Waterstraat. 11. Het oprichten van eene drukkerij, met vier electromotoren, Hoornwerk No. 35. 12. Het plaatsen van een rookkast en electromotor van 1 P K., Houtmarkt No. 53. 13. Het plaatsen van een rookkast, Beekstraat No. 17. 14. Het plaatsen van een rookkast, Oude Touw- baan No. 22. 15. Het plaatsen van een rookkast, Sprongstraat No. 9. 16. Het uitbreiden eener inrichting door bijplaatsing van een electromotor van 4 P.K., ter aandrijving van een waterpomp, Waterstraat No. 41. 17 Het uitbreiden eener inrichting door bijplaatsing van een electromotor van 4 P.K., Hagepoortplein No. 11 en 13. 18. Het oprichten van een houtzagerij met plaatsing van een electromotor van 4 P.K. tot aandrijving van een cirkelzaag, Baggeroord No. 8. 19. Het uitbreiden van eene bakkerij, met eene kneed machine, gedreven door een electromotor van ll» P K, Rijkenhage No. 13. 20. Het oprichten van een maalderij en koeken- brekerij met electromotor van 71/j P.K., Halterstr. No. 3. 21. Het oprichten van een houtzagerij met electro motor van 3 P.K., Lange Hofstraat No. 9. 22. Het uitbreiden eener slagerij, door bijplaatsing van een electromotor van 3l/a P-K-, Barlheze 27. 23. Het aanbrengen van twee electrische liften voor goederenvervoer, Havenstraat No. 15 Bijlage B. 13 24. Het uitbreiden eener inrichting door toevoeging van een schilderswerkplaats met lakkamer, Spittaal straat No. 28. 25. Het oprichten van eene inrichting voor machi nale houtbewerking, met plaatsing van een electro- motoi van 5 P.K., Spittaalstraat No. 80. 26. Het plaatsen van een kneedmachine met electro motor van 3 P.K., Achterhoven 3. 27. Het oprichten van eene inrichting voor het vervaardigen van zuivelwerktuigen, Coenenspark- straat No. 4. 28. Het oprichten van een benzinebewaarplaats met aftapinrichting, Pelikaanstraat No. 4. 29. Het oprichten van een bewaarplaats voor lompen, metalen en vellen, Polsbroek 79a. 30 Het vervangen van een lift voor goederen vervoer door een electrische met motor van 5 P.K., Havenstraat No. 12. De adviezen op deze kennisgevingen door de Com missie uitgebracht, hebben zich ook nu weder beperkt tot het, zoo noodig, in overweging geven van voor waarden aan de vergunning te verbinden, opdat de omwonenden en de omgeving geen nadeel zouden ondervinden van rook, afgewerkte gassen en schadelijke trillingen, geraas, enz. en tot het voorstellen van zoo danige bepalingen waardoor nadeel voor de volks gezondheid wordt voorkomen. Het was de Commissie aangenaam ook dit jaar van Burgemeester en Wethouders te mogen ontvangen afschriften van de besluiten, door hen op de aanvragen naar aanleiding der hinderwet genomen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 74