Bijlage A. 2 a. aan-, her- of verbouw42 b. verandering van bestemming zonder verbouwing 6. Vervallen woningen. Aantal woningen, dat in den loop van het dienstjaar is vervallen door: a slooping b. verbouw 5 c. verandering van bestemming zonder verbouwing In aanbouw waren tegen het einde van 1927 41 woningen 8. Toepassing van art. 9 der Woningwet Het bouw- en woningtoezicht fungeert alleen in de gemeente Zutphen. HOOFDSTUK II. Aangifte omtrent het aantal woningen. 10. Toepassing van art. 11 der Woningwet. De gemeente is niet verplicht tot het hebben van een woningbeurs. 11. Toepassing van art. 12 der Woningwet. De gemeente is niet aangewezen tot het houden van een woningtelling. 12. Vrijwillige woningtelling Heeft niet plaats gehad. Bijlage A. 3 HOOFDSTUK III. Verbetering van woningenoverbevolking. 13. Toepassing van art. 15 der Woningwet. Overeenkomstig het bepaalde in art. 15 der Wo ningwet hebben drie meerderjarige inwoners aan Burgemeester en Wethouders medegedeeld dat naar hunne meening op gronden nader in hun adres uit eengezet 57 woningen ongeschikt zijn voor menschelijke bewoning en ook niet door verbetering in een be hoorlijken toestand kunnen worden gebracht. De Gezondheidscommissie heeft dienaangaande advies uitgebracht. Een beslissing is evenwel nog niet genomen. Ongeacht het bovengemelde zijn Burgemeester en Wethouders voornemens geregeld met onbewoonbaar verklaringen door te gaan. 17. Zelfstandige onderzoekingen van Burgemeester en Wethouders krachtens artikel 19, eerste zinsnede, der Woningwet. Zie onder 13. HOOFDSTUK IV. Onbewoonbaarverklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. 19. Onbewoonbaarverklaring ingevolge artikel 21, eerste lid, der Woningwet. De in het verslag over 1926 gemelde vijf woningen zijn bij besluit van den Gemeenteraad van 17 Januari

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 66