116 HOOFDSTUK XII. Nijverheid, handel en scheepvaart. I. Kamer van Koophandel en Fabrieken. De gemeente ressorteert onder de kamer van koop handel en fabrieken voor liet district „Salland" gezeteld te Deventer. II. Nijverheid. a. Fabrieksnijverheid en Ambachten. In 1927 zijn de volgende vergunningen krachtens de Hinderwet verleend. Aan de N. V. Koelhuis „de Landbouwtot uitbreiding barer inrichting in perceel Havenstr.Parkstr. 1 door bijplaatsing van 3 electromotoren en ver plaatsing der luchtkoelerinstallatie. A. Bobbink tot plaatsing van een electromotor van 3 P.K. ter aandrijving van een haksel machine in perceel Geweldigershoek 35. T. Berg tot uitbreiding zijner boekdrukkerij door bijplaatsing van diverse machines in perceel Markt 84a. C. J. O. Voeten tot uitbreiding zijner banket bakkerij door bijplaatsing van 2 electromotoren ter aandrijving van een amandelwrijfmachine en eiwitklutsmachine in perceel Nieuwstad 17. de fa Mozes Krukziener Co. tot uitbreiding van hare pettenfabriek door bijplaatsing van 4 electromotoren en diverse machines in perceel Beekstr. 21. Aan H. Tesinlt en Zonen tot uitbreiding hunner druk- 117 kerij door bijplaatsing van een electromotor met snelpers in perceel Hagepoortplein 11. Aan de Continental Petroleum Company tot oprichting van een benzinebewaarplaats met aftappomp voor perceel 's Gravenhof 12. Bataafsche Importmaatschappij tot idem voor perceel Rozengracht. de fa Brinkmaan Niemeijer tot plaatsing van een electromotor ter aandrijving van een lier in perceel Reinmakershoek. de fa Schut en Jurriëns tot oprichting van een inrichting voor machinale houtbewerking in per ceel Coenenparkstr. J W. Boerman tot idem in perceel Emmeriksche weg 56. O J. Klaassen tot het plaatsen van een rookkast in perceel Oude Touwbaan 22. M. de Winter tot idem in perceel Beekstr. 17. J. Teunissen tot idem in perceel Markt 53. A. Weijel tot idem in perceel Sprongstr. 9 de fa Spruit Co. tot uitbreiding harer druk kerij door plaatsing van een electromotor met slijpbank in perceel Waterstraat. R. J. O. Cornegoor tot uitbreiding zijner inrich ting door plaatsing van een electromotor ter aandrijving van een waterpomp in perceel Wa- terstr. 41. van der Sluis tot uitbreiding zijner bakkerij door plaatsing van een electromotor ter aan drijving eener kneedmachine in perceel Rijken- hage 13. de fa H. J. Reesink en Co. tot vervanging van een bestaande lift door een electrische lift, ge-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 60