Bijlage T. 2 S. Gouda Quint, Grondslagen voor de bibliographie van Gelderland, vervolgdeel 1910—1925. Dr. J. S. van Veen en W. Wijnaendts van Resandt, Register op de Ieenen der bannerheerlijkheid Baer en der heerlijkheid Lathum, Arnhem 1927. Bijdragen en Mededeelingen van Gelre, jaarg. 1927. Uitgaven der vereeniging Gelre, waarvan de Ge meente lid is. Th. W. Hoonings, Gedenkboekje van het 40-jarig bestaan der afd Zutphen van de Nat. Chr. Geheel Onthouders Vereeniging. Geschenk van den heer Hoonings. Jaarboekje van de Nederl. Herv. Gemeente te Zutphen, jaarg. 1927. Geschenk van ds Henzel. Hansische Geschichtblatter, jaarg. 1926. De Gemeente is lid van den Hanse-verein. Gedenkboek van het 25-jarig bestaan van de Zut- phensche V.V. „Be Quick". Geschenk van het bestuur van „Be Quick". Jhr. mr. D. P. M. Graswinckel, De rechterlijke archieven der voormalige Kleefsche enclaves in Gelder land 1543-1816. Geschenk van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen. Overzicht van den inhoud van het Algemeen Rijks archief met opgave van de inventarissen. Geschenk van den Algemeenen Rijksarchivaris. Bijlage T. 3 Annalen der sterrenwacht te Leiden, deel XV, lste stuk. (Dr. C. H. Hins, A catalogue of the positions and proper motions of 1533 red stars. Haarlem 1927). Oorkondenboek der fam. Van Lennep, 3 deelen. Geschenk van den heer jhr. mr. F. K. van Lennep te Vorden. De Annalen der Leidsche sterrenwacht, de afl. van het Woordenboek en de werken der Koninkl. Akademie van Wetenschappen werden ouder gewoonte aan de openbare leeszaal en bibliotheek in bruikleen gegeven. ZUTPHEN, Mei 1928. J. GIMBERG.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 223