Bijlage L. 50 door den hulp-machinist, deze woning werd behangen en binnen geverfd. Het geheel bevindt zich in goeden staat. Motoren en pompen. Hieraan had het gewone onderhoud plaats. Motoren en pompen voldeden uitstekend. In totaal werd gedurende 2444 uur en 20 minuten naar de stad gepompt, terwijl de filterpompen ge durende 2407 uur en 35 minuten in bedrijf waren. Het grootste aantal uren, dat in één etmaal naar de stad gepompt werd was 11 uur 40 min., het kleinste 3 uur 15 minuten. Het grootste aantal uren filterpompen was in één etmaal 15 uur, het kleinste 2 uur. Zooveel mogelijk werd gezorgd, dat des avonds 11 uur het reservoir gevuld was, en kon dan zonder pompen, een enkele keer uitgezonderd, in de behoefte worden voorzien tot des ochtends 6 uur. Filters en bronnen. De beide nieuwe bronnen kwamen gereed en werden in gebruik genomen, zoodat thans het water onttrokken worden aan vijf bronnen. De filters blijven goed voldoen. 25 maal werd één voorfilter schoongemaakt, waarvoor werd gebruikt 3342 M3. water. De nafilters behoefden nog niet schoongemaakt te worden. Tijdens den strengen vorst in het einde van het jaar bleken de sproeien van de voorfilters te bevriezen. Hierin werd voorzien door het aanbrengen van een leidingtje, zoodat de toevoerbuis naar die filters geledigd kon worden. Bijlage L. 51 Terrein. Het terrein verkeert in goeden staat. De afrastering langs den weg kwam nog niet gereed. Watertorens. De Drogenapstoren en het zich daarin bevindende reservoir verkeert in goeden staat. Het reservoir werd éénmaal schoongemaakt. Behoudens enkele storingen werkte de waterstands aanwijzer goed De nieuwe watertoren kwam nog niet gereed. Buizennet, Brandkranen en Afsluiters. Deze verkeeren in goeden staat. Behalve enkele kleine lekjes kwam op 5 December een buisbreuk voor in de 4" leiding op de Berkelkade, waar de leiding bij een riool was gebroken. De brandkranen werden in goeden staat gehouden evenals de afsluiters. Ook dit jaar werden deze laatste nog niet schoongemaakt. In verband met de uitbreiding van het buizennet in de Hoven, in Eefde en in Warnsveld werden gelegd: 5025.70 M.8", 3273 M. 6", 1448.20 M. 5" en 7065 M. 4". Door den IJssel en door de Qroote Gracht langs de brug aan den Deventerweg werden 8" zinkers gelegd. In de Heeckerenlaan en de Bernerstraat werden gelegd 261 M. 4". In deze leiding werden geplaatst 2 brandkranen. Op den Coehoornsingel werden bijgeplaatst 2 brandkranen.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 165