Bijlage J. 2 Het gedrag der leerlingen was goed. De ijver en vorderingen van de leerlingen der le klasse waren heel goed. Die van eenige leerlingen der 2e klasse lieten wel wat te wenschen over. Met de leerlingen der beide klassen werd een excursie gemaakt naar den Harskamp en naar Barneveld en omgeving. Met de leerlingen der le klasse werd een bezoek gebracht aan een paar kweekerijen in de omgeving. Met de leerlingen der 2e klasse werd een bezoek gebracht aan de gasfabriek, aan de machinefabriek „De Pol" en het koelhuis hier ter stede, verder aan de Coöp. Zuivelfabriek te Eefde, terwijl zij een de monstratie van een tractor op Groot Graffel te Warnsveid bijwoonden. De practische lessen in veeteelt werden gegeven op het bedrijf van den heer H. Makkink te Warnsveid, opdat van den heer A. Keurentjes te Zelhem, op die van de heeren Giesen en Derksen te Steen deren, op dat van den heer A. Breuk ink te Brummen en op het Groot Graffel te Warnsveid. De lessen eindigden op 30 Maart. Onvoorwaardelijk werden bevorderd W. F. An derson te Arnhem, J. Beltman te Laren, T. Boschloo te Almen, J. Braskamp te Olst, J. G. Buddingh te Eist, W. Th. Bussink te Zelhem, J. M. Derksen te Steenderen, J. F. M. van Erven te Barchem, H. G. J. Geerligs te Hoog-Keppei, W. G. F. Geerlings te Olburgen, G. J. Gotink te Vorden, G. J. Kaljeé te Deventer, H. A. Kroese te Haarlem, T. G. van Manen te Arnhem, H. Nieuwenhuis te Diepenveen, M. H. Pardijs te Gr Dochteren, Z. Regelink te Vorden, R. Riphagen te Oene, A. J. Roekevis te Gr. Doch- Bijlage J. 3 teren, B. Rossel te Vorden, J. Rijnveld te Arnhem, B. Tiessink te Lochem en G. Winkel te Vorden. Het mondelinge examen had plaats op Woensdag 4 April in tegenwoordigheid van de Commissie van Toezicht en vele belangstellenden. Door den Voorzitter der C. van T. werd een diploma uitgereikt aan: G. J. T. Bosch te Arnhem, j H. Jansen te Diepenveen, G. H. Klein Nulend te Epse, E. H. Lamers te Elden, J. Ledeboer te Velp, H. Makkink te Gorssel, B. G Reusink te Zelhem, H. W. Remmelink te IJzevoorde, G. W. Starink te Zelhem, D. G. Westerveld te Hummelo, L. G. Wichers te Harfsen en B. A. H. Willems te Tonden. Twee leerlingen werden afgewezen Van de 12 gediplomeerden keeren 10 voorloopig terug in het bedrijf van hun ouders, terwijl 2 toe latingsexamen zullen doen voor den cursus van de Nederlandsche Heidemaatschappij. Van de ouders der leerlingen der le klasse zijn 17 landbouwers, 1 postambtenaar, 1 makelaar, 1 op zichter, 1 boekhouder en 2 zonder beroep De leermiddelen, de gebouwen en het meubilair verkeeren in een goeden staat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 131