Bijlage 4 Aan de afgetreden bestuursleden, Mevr. de Kant Ruitenschild, Mej. Labrijn en den heer Kobus, wordt een woord van bijzonderen dank gebracht voor de tijd en moeite aan de Vereeniging besteed en voor de aangename samenwerking met het bestuur gedurende vele jaren. Op 31 December was het bestuur samengesteld als volgt Ir. B. J. Haitsma Muiier, Voorzitter. G. J. Stoop, Secretaris G. W. Velders, Penningmeester Mevr. E. Dijckmeester—van de Lek de Clerq. Mevr. W. A. H. Rietberg—Brants. Mevr. C. W. Lely— Loder. Mej. W. J. S. van Alphen. G. L. Maaldrink C. A. Reesink. A. Stijntjes. M. J. Mulders. Vakschool voor Meisjes Zutphen. Gedurende dit jaar waren aan de school werkzaam Mej. A. C. Simmermans, Directrice. J. J. Kroeze, leerares in teekenen, kunst geschiedenis, costuumkunde. C E. Kempf, leerares patroonteekenen, costuumnaaien. C. Nipius, leerares idem. H. Klugkist, leerares idem. W. L. J. Tacke, leerares patroonteekenen, linnennaaien. A. Fokker, leerares kinderverzorging en -opvoeding. ijlage I. 5 leerares nuttige en fraaie handwerken. leerares nuttige handwerken en linnennaaien. leerares patroonteekenen en lin nennaaien. leerares koken en voedings leer. leerares idem. leerares idem leerares waschbehandeling. leerares huishoudkunde en waschbehandeling. De Heer W. F. van Raaij, leeraar natuur-, scheikunde, administratie. Mevr. N. Rövekamp Peters, leerares M.U L.O. Mej. H. Heijman, hulp voor schrijfwerk. A van de Meent, concierge. Op 1 Februari verkreeg Mej. A. Beckering Vinckers op haar verzoek eervol ontslag als Assis tent Huishoudster en werd Mej. E. Moerman als zoodanig tijdelijk voor I jaar benoemd. Op 1 Maart verkreeg Mej. H. J. F. Mekking, leerares fraaie handwerken, op haar verzoek eervol ontslag en werd in haar plaats Mej. W C Mulder benoemd, met ingang van 1 April. Op 1 September verkreeg Mevr. A. Onnekes Kossen, leerares algemeen vormend onderwijs, op haar verzoek eervol ontslag en werd met ingang van 1 October Mej. D. Meijer in haar plaats benoemd. Wegens ziekte van Mej. E. Tideman werd Mej. M. H. Wijnveldt tijdelijk aangesteld (15 Febr. tot einde Maart). Mej. D. Walil, A. Mentink, J. van Maanen, I. M v. d. Worp, S. M. v. d. Kop, M. v. d. Poel, E. Tideman, A. Bogtstra,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 122