ZZ{- Bijlage E. 12 Lijst der gemeenten waarvan kinderen de scholen der gemeente bezoeken en de scholen waarop zij onderwijs genieten. SCHOLEN. Gemeenten A B D G Chr. Ulo Chr. L.O. Chr L.O. R.K J- R K M. Warnsveld1 6 4 5 3 Gorssel 5 3 1 6 Voorst 1 Brummen 1 -- 8 Vorden 1 - Steenderen Div. Gem. 14 35 36 20 Schipperskin deren uit die Gemeenten - 6 Totaal 7 10 14 4 35 36 20 20 9 157 Bijzondere opmerkingen. School A Sommige klassen zijn te groot. School B. Steeds moeten kinderen aangenomen worden, welke het onderwijs op een opleidingsschool niet kunnen Bijlage E. 13 volgen. Gevolg is veel zitten blijven. In overleg met den inspecteur van het L.O. zal dit jaar een zeer strenge selectie worden toegepast, zoodat geen kinderen meer in klassen komen waarin zij niet mee kunnen komen. School E. In het 6e lokaal zal meer licht worden aangebracht. Ook blijft in overweging het maken van een brug naar den Boompjeswal. School F. Closets zullen in de zomervacantie worden aan gebracht. Eene speelplaats ware zeer gewenscht. School G. Stelt het zeer op prijs, dat een speelplaats voor de kinderen is aangebracht, vooral met het oog op de veiligheid. School H. Op 16 Nov. ging de parallelklasse van klasse 2 over naar de nieuw geopende school F. Van de meeste der O.L. scholen zijn lokalen voor godsdienstonderwijs afgestaan. De commissie van toezicht op het lager onderwijs hield hare vergadering bijna geregeld den derden Dinsdag van iedere maand des avonds half negen in het gemeentehuis en deze waren steeds goed bezocht. Zij is als volgt samengesteld: Voor de categorie ouders van kinderen die de lagere school bezoeken.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1927 | | pagina 112